reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

URODZINOWO: I roczek i dalej;)

Ja też mam dylemat-zaprosiłam juz gości wstepnie na 1 lub 2 grudzien, weekend po urodzinach małej ,ze wzgledu ze moja rodzina ma okolo 400km do Warszawy, wszyscy na razie potwierdzili ze beda-ten sam sklad co na chrzcinach czyli 17 osob-chrzciny byly w lokalu i bardzo mi to pasowało-jedzenie bylo dobre, atmosfera tez, no i potem zero sprzatania, a i spokojnie wzielismy mala i pojechalismy po 3 godzinach do domu, mam male mieszkanie wiec impreza w lokalu byla dla mnie wybawieniem, a teraz mysle nad zrobieniem w domu roczku i kurcze nie wiem gdzie ja pomieszcze tych gosci, mała mi sie umeczy-a lokal to kasa-jestem na razie w kropce i rozmyslam,

Milva-wspołczuje-wiem jak to jest jak do nas przychodza goscie to też sie kłebia nad jej głowa a ona z natłoku wrazen zaczyna plakac-ale potem jakos sie uspokaja i dalej jest ok, tylko ja raz powiedzialam dobitnie zeby nad nia nie stali bo to male dziecko a oni tłumem jej nad głowa pitu, pitu-podziałało
Violett-wspołczuje sytuacji,przytulam
 
reklama
Ja napewno nie będę robić w knajpie ze względu na dzieci...Co prawda bedzie mojej siory synek 4l. moj Patryk 3l. i mały szkrabik chrzestnej Patryka, razem 5 dzieci...
Ale z mojego doswiadczenia(pracuje w gastronomii) dzieciaki się mega nudzą w knajpach,a w domu ida do zabawek i jest ok;)
Robie w domku to pewne zaczynam kawka ciastem,zamawiamy garmazerke sałatki pieczywko czosnkowe i bedziemy siedziec długo przy tym;) ja pójde usypiać dzieci i Tesciowa z Mama pewnie troszke z wierzchu ogarną jak zawsze;) wróce posiedzimy podjemy i koniec do chaty;)
 
VIOLET dobrze, że im to wypomniałaś, jak mówisz to nie Twoja wina, że szwagier P się powiesił a Wam w tym czasie urodziła się Mariczka, dla mnie takie komentarze jak Ty wysłuchałaś nie zostały by bez echa.
Zaproś kogo uważasz, zrób skromne urodzinki dla dzieciaków i najważniejsze, żeby maluchy i Wy w tych dniach byliście szczęśliwi a rodzinami się nie przejmuj bo choćby człowiek stawał na głowie to czasem zdarzy się taka osoba co i tak tyłek obrobi.

MILVA oby udało się zrobić szybkie urodzinki by Bartuś się nie denerwował na nich-bo to on ma być najważniejszy.

Dokopałam sie do pozostałych tortów Amelki z urodzinek oto one
z drugich urodzinek DSC03016.JPG
i z trzecich _MG_0767.JPG
 
Dorotar super torty.

Ja jeszcze nie wiem jaki małej zamówić na urodzinki.M chciał żeby było ze zdjęciem a ja już takiego niechce mała miała taki na chrzest teraz może coś innego wymyśle.W temacie urodzin małe komplikacje:(Poszłam do ksiedza zamówić msze i okazało się że po południu mszy nam nie zrobi tylko o 12.15 więc impreza będzie wcześnie a co za tym idzie będzie trzeba robić również obiad planowałam jakoś inaczej wyszło jeszcze inaczej.Nie brałam pod uwage żadnego lokalu gdyż chcemy zrobić 30.12 jak wypadają urodziny akurat niedziela pewnie przed samym Sylwestrem nikt lokalu nie wynajmie zreszta finansowo krucho.Będzie u nas prawie 20 osób nie wiem jak je usadowie w naszym małym pokoju ale jakos damy rade:)
 
dorotar cudeńka tworzysz
Milva współczuję i rozumiem Twoje rozterki.
Ja dzisiaj obudziłam się o 5 i za cholerę nie mogłam usnąć bo imprezka urodzinkowa chodziła mi po głowie-zaczynam panikować jak to wszystko ogarnąć i do tego pustka w głowie odnośnie menu.Cholercia zawsze tak mam,że jak coś robię nieplanowo to super wychodzi,a jak coś "muszę" zorganizować to wtedy stres zżera.
Muszę jeszcze zapowiedzieć M.,żeby upomniał swojego ojca,że nie życzymy sobie na ROCZKU rozmów o Tusku,Kaczyńskim i jak to super było za komuny wrrrr....
Dziewczyny co mam moim gwiazdeczką założyć na główki,żeby się wyróżniały?
 
reklama
Salsik dasz rade a impreza będzie napewno cudna:)
A dziewczynką możesz założyc takie czapeczki urodzinowe:)

A ja juz tez wymyślilam z tortami:) Robie sama i dl Mariki mam trzy opcje do wyboru - jak myslicie która najlepsza??
1. Ten z namalowanym kotkiem bedzie raczej biały a nie różowy
2. Figurka na tym bialym bedzie troche inna bo ta mi nie bardzo pasuje
3. A ten trzeci w ksztalcie glowki jest git:)

A dla fabianka będe robiła taki w kształcie piłki:)
 

Załączniki

  • k,NjAzMzI5OTcsNDU1MzAxMDg=,f,Hello_Kitty_z_misiem.jpg
    k,NjAzMzI5OTcsNDU1MzAxMDg=,f,Hello_Kitty_z_misiem.jpg
    40,7 KB · Wyświetleń: 30
  • figurka hello kitty 002.jpg
    figurka hello kitty 002.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 46
  • hello_kitty2.jpg
    hello_kitty2.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 28
  • tort piłka (3).jpg
    tort piłka (3).jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 30
Do góry