reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

URODZINOWO: I roczek i dalej;)

reklama
Izi urodzinki super. Te torty, desery i cała reszta :-)
Jak robiłaś te deserki?
Mnie w sobotę czekają urodzinki Mai, ale ja robię tylko na słodko czyli ciasto, kawa, herbata
 
IZI szcun za tak idealne przygotowanie urodzin dzieciakom.
Torty super-sama robiłaś???
A dzieciaczki piękne ubrane, z Patryczka jaki elegant.

Ja za miesiac 4 urodzinki Amelki będę wyprawiać ale też raczej na słodko jak AGAPA, no może jakąś sałatke zrobie i troszkę wędlinki
 
Agapko a więc tak serek mascarpone(z biedronki) dwa żółtka jaj i dwie łyzki cukru,jedno opakowanie mrozonych truskawek(biedronka)
..
blenderem rozdrabniasz truskawki..
zoltka miksujesz z dwoma lyzkami cukru jak cukier i zołtka sie ładnie zmiksuja to wrzycasz serek...
na dno szklanki truskawy pozniej serek i znow truskawy,posypujesz orzechami i czekolada(ja to mialam więc posypalam i do lodówy na 2 godzinki i pychaaaaaaaaaaaaaaa ja robilam 10 porcji czyli wzielam podwojnie...
 
wow, robi sie szybciutko i nie jest jakis drogi wiec mysle ze w weekend bedziemy sie deserowac:)
Dodaj przepis kochana na przepisowy watek bo godny uwagi:)
 
reklama
Do góry