reklama

URODZINY I GRATULACJE

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ogromne gratulacje dla wszystkich mam, teraz i ja wiem jakie to szczęscie tulić swojego brzdąca. Odkąd mnie nie było to chyba rozdwoiła się Anek@ i Zuczek - bardzo się cieszę i zycze dalszych rozdwojeń
 
reklama
Wpadłam z marcówek zobaczyć, jak tam u was postępuje rozdwajanie. Wszystkim mamusiom i ich dzieciaczkom serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!
 
No ja też się doczekałam :) urodziłam Igusię w niedzielę. poród przyspieszałam 5-kilometerowym spacerem po Ojcowie dzień wcześniej :)  Nie było tragicznie mimo, że podali mi oksytocynę. Uparłam się, że nie będę krzyczeć ii...byłam dzielna.
Iga jest słodka. Ale nie lubi spać w nocy..Aha. Waży 3800 i ma 56 cm długości. Kawał człowieka:) pozdrawiam czekające mamusie.
 
kasianka GRATULACJE !!! dużo zdrówka dla Ciebie i Twojej pociechy :) jak będziesz miała chwilke to napisz którego urodziłaś :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry