reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

URODZINY I GRATULACJE

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

dori

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Sierpień 2005
Postów
1 176
W związku z tym, że nie mamy oddzielnego tematu, gdzie można zamieszczać informacje o naszych rozdwojeniach no i oczywiście gratulować nowym mamom postanowiłam taki stworzyć.

A więc ruszamy:
W innym temacie już zostało napisane ale jeszcze powtórzę: Ewach urodziła córeczkę, czego jej serdecznie gratuluję!!!!!!!!!!!. No to lawina ruszyła pełną parą.
 
reklama
Świetny pomysł z tym wątkiem Dori. Jeszcze raz gratulacje dla Ewy i jej malutkiej córeczki (2970, oraz 49cm).To która następna w kolejce?
 
o! dopiero wróciłam, ze spacerku i co widze?  ;D

GRATULACJE dla Ewach :D

dori pomysł z tematem super :)
 
Woooow! Gratulacje dla Ewy i jej córuni:) Witamy trzecią kwietnióweczkę:)

 
O rany....GRATULACJE EWUNIA DLA CIEBIE I MALUTKIEJ ale sie zaczyna, co dzien to malenstwo na swiecie :) ma ktos moze wiesci od Idzi ???
 
Gratulacje dla Ewy!! Aby malutka zdrowo rosła :) ;D
 
Wydaje mi sie ze jeszcze trzeba dopisac do tego watku gratulacje dla :
MAGDYLEONA I ASI
TaK bedziemy wszystkie na jednym watku.
 
reklama
Faktycznie, bo dziewczyny poczują się jeszcze pominięte.

Magdaleona, gratuluję ślicznej córeczki.
Asiu, życzę aby Miłoszek chował się zdrowo.
To nasza pierwsza kwietniowa para: Oliwka i Miłoszek
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry