reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

URODZINY I GRATULACJE

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No to sie nam posypaly kwietniowe malenstwa :) Cudownie!!!!!
Gratulacje po raz kolejny dla Magdyleone i Asi oraz calkiem swieze gratulacje i zyczenia dla Ewy i jej coreczki :)
Oby Wam dzieciaczki zdrowo rosly i przynosily mnostwo radosci!!!
 
reklama
GRATULACJE DLA ASI I EWACH!!! Niech wsze maleństwa rosną zdrowo!

Oj myślę, że teraz Oliwka ma juz konkurencję od strony córeczki Ewach...
 
JA TEZ SIE DOLACZAM DO GRATULACJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
martap22 GRATULACJE dla Ciebie i Twojej dzielnej dziewczynki z okazji narodzin oczywiście :)
kolejna przepychająca się kwietnióweczka ;)
 
Gratulacje dla Anek i martyp22!!! Jeszcze nie wiemy jak minal porod, ale najwazniejsze, ze ich dzieciaczki juz z nimi :) Oby zawsze zdrowe :)
 
Serdeczne gratulacje dla Anek i Martyp22. Czekamy z niecierpliwością na dokładniejsze wieści niż tylko nasze wyniki babyboomowej akcji detektywistycznej :)
 
Anek GRATULACJE !!!!

z przyzwyczajenia zerknełam na koniec idzi listy :-[

Kubuś jest ode mnie młodszy dokładnie o 25lat, napewno będzie z niego fajny chłopak - grunt to skromność ;D ;D ;D
 
reklama
My tez dołączamy się do gratulacji dla Ani i Matry i ich pociech!!!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry