reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

URODZINY I GRATULACJE

Marthusia

mama Lenulca i Fasolki:)
Dołączył(a)
9 Listopad 2005
Postów
1 382
Dziewczyny, dzisiaj w nocu zona urodziła córeczke-Amelke!!!wg. lekarzy urodziła sie w 32 tygodniu ciązy, jej stan jest stabilny, lezy jak narazie w inkybatorze. Mała ma 40 cm. i wazy 1700gram.Jak tylko bede wiedziala cos wiecej dam znac!

pozdrawiam cieplutko:)
 
reklama
MALENSTWO,mam nadzieje ze z coreczka bedzie wszystko ok bo mogla jeszcze w brzuniu posiedziec,hmmmmmmmmmmm ale widocznie tak kocha mamusie ze juz nie mogla sie doczekac.BUZIAKI dla zony
 
oj mogla posiedziec..ale na szczescie jej stan jest stabilny!wszyscy sie martwia, zeby nadal tak bylo i zeby jak najszybciej mogly razem wrocic do domu, ale przede wszystkim zdrowe.
 
To naprawdę Maleństwo, ale jak to przeczytałam to cały dzień nie umiałam uwierzyć. A jak Mamusia się czuje ? Ma ktoś info ? Trzymam kciuki za Maleńką i wierzę, że szybciutko podrośnie :D
 
Pozdrowienia i gratulacje dla Żony i Amelki!
Trzymam kciuki. Na pewno z kruszynką wszystko będzie dobrze. Ja po urodzeniu (o czasie) miałam poniżej 2 kg, a Osinka też zdaje się była wcześniakiem i prosze jakie z nas zdrowe konie. :D
 
Pozdrów og nas wszystkich Żonę!! Pogratuluj jej.

A napiszesz nam Marthusia co się stało, że tak szybko Amekla chciała zobaczyc ten świat ???
 
wlasnie wrocilam od Zony ze szpitala, Paulina bardzo serdecznie dziekuje wam za zyczenie i gratulacje:)ona czuje sie juz calkiem dobrze, urodzila przez cc. a urodzila wczesniej przez skracajaca sie szyjke macicy, doszlo do rozwarcia, skurcze i tak sie to juz potoczylo wszystko...
a teraz troszke o Amelce, bo dzisiaj wiem juz nieco wiecej. dostala po porodzie 8 pkt, poczatkowo byla podlaczona do respiratora, ale dziisiaj oddycha (jak narazie) samodzielnie i wszyscy mamy nadzieje, ze tak zostanie.
jak bede wiedziala cos jeszcze, dam znac!
trzymajcie sie cieplo:)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry