reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

URODZINY I GRATULACJE

8 punktów to bardzo dużojak na wcześniaczka. Cieszę się, że z Nimi wsyztsko w porządku. Szczęsliwa pewnie mamusia :D Na pewno będzie wszystko będzie dobrze :)
 
reklama
OGROMNE GRATULACJE !!!!!! Ale się wzruszyłam, aż mi łzy poleciały... Trzymajcie się dziewczyny cieplutko, życzę powrotu na Święta do domu.
 
Mamusia rzeczywiscie szczesliwa, ale jednoczesnie martwi sie czy wszystko bedzie dobrze, czy jej stan sie nie pogorszy.ale odpukac narazie wszystko jest dobrze. Lekarze powiedzieli, ze jesli nadal wszystko bedzie w porzadku, jesli mala bedzie przybierac na wadze, nie bedzie miala problemow z oddychaniem i jedzeniem, to za 2 - 3 tygodnie powinny byc juz w domu.
 
wczoraj przeczytalam ten watek i az mnie troszke zatkalo, w koncu to marcowki!
jejku, mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze i serdeczne pozdrowienia dla mamusi i malenstwa.
Oby dzidzia szybko rosla, zycze DUUUUUUZO sily dla obu!!!!
 
Marthusia przekaz Paulinie sredeczne gratulacje ode mnie. wierze ze dzidzia juz bedzie oddychac sama bo skoro sie zdecydowala tak szybko przyjsc na ten swiat to sielna z niej kobitka jest!!
trzymam kciuki za malutka i za mamusie. i niech sie nie martwi bo z pewnoscia wszystko bedzie dobrze. czekam ze zniecierpliwieniem na dalsze informacje.
 
koga pisze:
Pozdrowienia i gratulacje dla Żony i Amelki!
Trzymam kciuki. Na pewno z kruszynką wszystko będzie dobrze. Ja po urodzeniu (o czasie) miałam poniżej 2 kg, a Osinka też zdaje się była wcześniakiem i prosze jakie z nas zdrowe konie. :D

Zgadza się Agata! ważyłam 900 gram a teraz jaka ze mnie silna i zdrowa babka! ;) nie wyglądam na wczesniaka ;)
 
gratulacje dla Żony i ucałowania dla maleństwa!!! ależ mnie wbiło w ziemię z wrażenia! szok!!!
najwazniejsze, że Malutka czuje sie dobrze, oby szybko przybierała na wadze!
 
reklama

Podobne tematy

Do góry