reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy kącik dla naszego skarba.

reklama
Fajny pokoik Teddy. Poważnie to "sciana do malowania"? Pierwszy raz widzę coś takiego - fajny pomysł, u mnie by się coś takiego przydało w każdym pokoju. I wszędzie byłoby napisane: "szanuj zieleń i kręgosłup służby"

podłoga mi sie bardzo podoba.... W samochodzie koniecznie musicie namalować Prezesa :tak:
 
Sciana do malowania wynikla niejako z koniecznosci, tynk miejscami odskoczyl i albo szorowanie od nowa, albo "cos" trzeba bylo wymyslic... i jest tablica, a nad nia bedzie galeria rekodzielnicza mojego syna, stad powsciagliwosc w ozdabianiu pokoju na gotowo.
Fakt, malo dzieciecy jest, ale K. nie przepada za zbytnia infantylizacja, co nie powiem, poniekad mnie cieszy, bo ja tez... oboje tez nie mamy ciagot do plastiku... :-D
jak sie uszyja zaslony, pokaze druga strone... :-)
 
Teddy - mnie chodzi o to, ze bez zabawek itd :-)

Natalkowiec zamieszkuje róże... musze zrobic zdjęcie i wrzucic. Ale specjalnie ne inwestujemyw jej pokój zakładając, ze niedługo bedzie trzeba i tak go jakos przerobić bo bedzie potrzebne choćby biurko itd...
 
a bambetle powoli zaczynamy zwozic... nawet nie wiedzialam, ze moj syn ma tyle zabawek...
tez nie inwestujemy specjalnie, bo to co 2-3 lata trzeba bedzie zmieniac, ale na zegar Nextima sie szarpne, a co... ;-)

pokazac roze!!! :-D
 
Teddy czekamy na więcej. Tablica rewelacja. Ja bym się bała, ze moje dziecko za chwilę pomysli ze skoro tu po ścianie może sobie dowoli mazać to i na innych ścianach też. :-p

ja już kiedys pokazywał kolor pokoju Zuzi- u nas lilia na ścianach.
no właśnie. I niestety prawdopodobnie będziemy musieli zamienić się na pokoje z naszym dzieckiem. Okazuje się, ze Zuzi pokój jest najzimniejszy w całym domu. Ogólnie jest cieplutko w domu a jak się wchodzi do jej pokoju od razu jest chłodniej. Nagorsze, ze w naszej sypialni mamy szafę wnękową na całej ścianie. :-p:-(
 
Magdusiek - dawaj te róże, bo wszystkich ciekawość zeżre ;-).
Teddy - samochód odjazdowy:-) gratuluję odwagi w odniesieiu do tablico-ściany :tak:
U nas też inwestycji wielkich nie czynimy, zakładając że zaraz będzie rearanżacja na potrzeby jakiegoś biurka itd... Generalnie pokój Dawiego wygląda jak reklama Ikei - prawie wszystko ma wlaśnie "ikeowskie".
W ramach rekompensaty pokażę jak Dawi "pomagał" pokoik wykańczać (gładzie robił mu dziadek - więc chłopak pomagał jak mógł :-)"
 

Załączniki

  • Obraz 525a.JPG
    Obraz 525a.JPG
    39,2 KB · Wyświetleń: 102
Ostatnia edycja:
Obiecuję, ze wrzucę, nawet przed chwila usiłowałam zrobić zdjęcie, ale chyba zbyt zła i zmęczona jestem i żadne mi nie wyszło... wrrr
 
reklama
Do góry