reklama

Urządzamy kącik dla naszego skarba.

reklama

kasiek74

październikowa mama 2005
Miasto
Płock
Rozwiązania
0
Ja też skłaniam sie ku temu.Upatrzyłam jeszcze podobne na allegro ( w zasadzie takie samo tylko bez zwierzaków) i chyba się skuszę,bo mamy mieć pokój księżniczki i te zwierzaki jakby nie pasują ;-)

kasiek74

październikowa mama 2005
Miasto
Płock
Rozwiązania
0
Nadia ma nowe łózko ,na razie stoi w starym miejscu,ale już niedługo zaczynamy remont w pokojach dzieci.

magdusiek

Październikowa Mama 2005
Rozwiązania
0
Fajne! Zakładacie dzieciom te barierki? Natalka nie ma, póki co chyba nie spadła...

kasiek74

październikowa mama 2005
Miasto
Płock
Rozwiązania
0
łóżko zamówiłam na allegro od jakiegoś producenta. materac też. Z obydwu rzeczy jestem zadowolona.
Kupiłam jeszcze Nadulci komodę na zabawki ,już jakiś czas stoi.

kasiek74

październikowa mama 2005
Miasto
Płock
Rozwiązania
0
do tej komody mam jeszcze materiałowe pólki z tej serii,na razie nie mam gdzie ich powiesić ,poczekaja na zmiany- czekaja juz pół roku);-)

drzewko

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
no jasne obowiązkowo różowa.Weronika ma takie załonki z jakimiś królewnami. a podasz mi tego producenta lóżka, może byc na priva. co do barierek to Weronika chyba tez niekoniecznie potrzebuje, bo ona NIGDY się nie rozkrywa nawet, za to Filipowi chyba podwójne by sie przydały

reklama

kasiek74

październikowa mama 2005
Miasto
Płock
Rozwiązania
0
Nadia niby do tej pory barierek nie potzrebowała,spała bez, ale często klęcząc,tzn nogi na ziemi, głowa na łózku. I jeszcze jeden plus tego łóżka- może w końcu nie będzie w nocy wędrówki do nas- no niestety Krzysiek na jej łózku raczej się nie wyśpi,za małe- taki argument usłyszała dziś nocy i poskutkowało- wróciła do swojego łózeczka.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry