reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy kącik dla naszego skarba.

Małgoś okna?? kiedy to było?? Znowu by się przydało umyć ;D ale nie, nie to kiedy indziej nie będę ryzykowała,
małe sprzątanko i to w tępie żółwia owszem i na tym koniec.

Wiecie od jakichś trzech dni dość mocno boli mnie na samym środeczku dołu brzucha i nie jest to ból cioteczny, i on nie mija jest cały czaś, czy to jest ból spojenia łonowego??
 
reklama
Frezyjko, tak juz może być o tej porze. Ale dzwoń na wszelki wypadek do lekarza w razie co, bo lepiej, żeby drogami natury to się u Ciebie nie zaczęło.
Spróbuj też czopka rozkurczowego, może Ci minie.
Brzuszek juz Ci sie opuścił?
 
Sama nie wiem mi się wydaje że nie ale mąż jak trzy dni temu wrucił z pracy to zamiast "cześć" to mi powiedział "wydaje mi się że masz jakoś niżej brzuszek"
 
No i pewnie tak jest. Ten ból, może byc nawet dość mocny może być m.in od tego, a siusiasz częściej?
Bo to tez z powodu brzucha w dół!
 
Standard. Możesz próbowac pochylac się do przodu, na ile Ci brzuszek pozwala, to wyleci o 3 kropelki więcej! ;)
Brzuszek ewidentnie niżej!
 
reklama
Frezja ja też tak kropelkuję czasem trzymam żeby za jednym razem więcej bo do łzienki nie nie opyla chodzić.
 
Do góry