reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy kącik dla naszego skarba.

L

Lucky

Gość
Kiedyś juz stworzyłam wątek o pokoiku ale nie miał brania więc go skasowałam,
ale teraz postanowiłam znowu taki stwozyć, bo widzę że mamusie wzieły się za kąciki dla dzieciaczków.
Jak mozecie to wstawiajcie fotki.
 
reklama
Mam prośbę do mamuś które już wczesniej na innych wątkach pokazywały kąciki dla maluszków, aby tutaj ponownie wkleiły zdjecia.
 
Ja w przyszłym tygodniu.
Chociaż znają siebie, to może nigdy. Nie mam zdolności technicznych do obsługi aparatu , potem kompa. Jak to zrzucić, a mąż puka się w głowę jak mu mówię, że chcę zdjęcia wstawiać.
 
oto kącik naszego malucha:

eczko0011eu.jpg


eczko0027zd.jpg


eczko0034eq.jpg


eczko0049tz.jpg


to są wszystkie dotychczas zgromadzone pluszaki i zabawki a ta pomarańczowa rura to półka na nie - do powieszenia od sufitu (dzisiaj mężuś to ma zrobić....
eczko0056mh.jpg


eczko0067by.jpg


 
Kaszu,
Pięknie możesz sie szykować na Malutką.
Doxa to miała nosa! Wszystko gotowe od sierpnia i patrzcie. Przyda sie jak nic zorganizowanie naszej pierwszej Mamusi!
 
reklama
Do góry