reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy kącik dla naszego skarba.

Witam,
Kasiu specjalnie dla Ciebie ;-)
 

Załączniki

  • 100_4417.jpg
    100_4417.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 140
reklama
Ja też skłaniam sie ku temu.Upatrzyłam jeszcze podobne na allegro ( w zasadzie takie samo tylko bez zwierzaków) i chyba się skuszę,bo mamy mieć pokój księżniczki i te zwierzaki jakby nie pasują ;-)
 
łóżko zamówiłam na allegro od jakiegoś producenta. materac też. Z obydwu rzeczy jestem zadowolona.
Kupiłam jeszcze Nadulci komodę na zabawki ,już jakiś czas stoi.
316644.jpg
 
do tej komody mam jeszcze materiałowe pólki z tej serii,na razie nie mam gdzie ich powiesić ,poczekaja na zmiany- czekaja juz pół roku);-)
 
no jasne obowiązkowo różowa.Weronika ma takie załonki z jakimiś królewnami. a podasz mi tego producenta lóżka, może byc na priva. co do barierek to Weronika chyba tez niekoniecznie potrzebuje, bo ona NIGDY się nie rozkrywa nawet, za to Filipowi chyba podwójne by sie przydały
 
reklama
Nadia niby do tej pory barierek nie potzrebowała,spała bez, ale często klęcząc,tzn nogi na ziemi, głowa na łózku. I jeszcze jeden plus tego łóżka- może w końcu nie będzie w nocy wędrówki do nas- no niestety Krzysiek na jej łózku raczej się nie wyśpi,za małe- taki argument usłyszała dziś nocy i poskutkowało- wróciła do swojego łózeczka.
 
Do góry