reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy kącik, pokoik dla naszego maleństwa :)

Dla naszego bejbika jest w mieszkaniu osobny pokój, ale póki co i tak będzie z nami w naszej sypialni, a tamten pokój będziemy sobie powoli urządzać, żeby w przyszłości przenieść tam małego lokatora.
Ściany są już tam pomalowane na kolor zielonego groszku, malowaliśmy przy ogólnym remoncie i nie mieliśmy pojęcia czy zamieszka tam dziewczynka czy chłopiec więc uznaliśmy, że zielony będzie neutralny.
Co do mebelków to ja lubię jednak prostotę (baldachimy to zupełnie nie moja bajka ;) )
Łóżeczko planuję zakupić takie:
Łożeczko OLA + Kołyska + kółka 3w1 KOLOR LOLEK (1729031180) - Aukcje internetowe Allegro
w tym najciemniejszym kolorze.
 
reklama
ja sie zgadzam co do tych baldachimów...łapacze kurzu...nawet połozna co była u nas na wizycie patronażowej po porodzie, mówiła, że to jest kiepski wynalazek, a dzieci wdychają kurz, który z tego ustrojstwa ciągle sie sypie...lepiej np. na noc w lato zakładac na łózeczko moskitierę, żeby komary nie gryzły dziecka, ale taką, którą mozna ściągna zawsze rano i złozyć
 
Jeśli mogę się dołączyć do tematu, to my malujemy pokój dla dzieciątka na kolor żółty, a raczej budyniowy bo płci jeszcze nie znamy więc dla mnie jest to neutralny kolor:-) a co do baldachimu to mnie się podobają więc chyba zainwestuję w niego ale jeszcze trochę czasu jest na podjęcie ostatecznej decyzji, pewnie macie rację co do tego kurzu, że się osadza ale jakby nie patrzeć kurz wszędzie się czepia:-D a łóżeczko wybraliśmy takie---> TYMON MIŚ z szufladą+materac pianka kokos gryka (1721679587) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
dorcia88 i mi to łóżeczko wpadło w oko, tylko coś przyszli teściowie się zapowiedzieli że chcą kupić
realmad2.gif
boję się że wybiorą takie które mi nie będzie pasować...

co do baldachimów to bardzo mi się podobają ale chyba faktycznie mnie przekonałyście,że to "porzeracz kurzu"
a nie wiem dlaczego ale nasze mieszkanie i właściwie sypialnia, która stanie się teraz pokoikiem Aleksa jest jakoś szczególnie kurzolubna
laugh.gif
 
baldachim faktycznie mielismy i sciagnelismy,bo nie tylko kurz ale takze przeszkadzal-przy wyjmowaniu dzidziusia..
 
No na naszą Anielcie, niestety w naszym mieszkanku małym możemy przeznaczyć tylko kącik z łóżeczkiem i regałem, który do tej pory zajmowaliśmy my :) Pokój mamy urządzony z zielonymi dodatkami, a dla dziecia zaplanowałam sobie to urządzić mnie więcej tak:
kacik.jpgKolor tła to kolor naszej ściany. Łóżeczko nie jest dokładnie takie, ale na pewno będzie białe. Ochraniacz z Ikei na całe łóżeczko obszyty materiałem "Fredrika". Pościel w drobną zieloną krateczkę, a falbanka w paseczki. Jeszcze prześcieradło zielone i zielony przewijak. Na ścianie chcę namalować gałąź, albo małe drzewko, a na tym drzewku poprzyklejam kwiatuszki i ostatnio ulubione moje sówki, które zamierzam zrobić z filcu. Na gałązce będzie wisieć imię Anielka, ale jeszcze nie jestem pewna, czy będę je szyć z filcu, czy kolega wytnie mi ze sklejki i pomaluję je na biało.
Wiem, że kolorów jest niesamowicie dużo, ale starałam się wszystko dobrać tak, żeby się nie gryzło, ale żeby było baaardzo kolorowo. Troszkę jak w scrapbookingu :D
Poza tym waham się czy nie zrobić własnoręcznie karuzelki z takimi właśnie śmiesznymi stworkami zrobionymi własnoręcznie, bo ostatnio nie mogę się na nie napatrzeć w internecie :) np.
zabawki.jpg
 
No właśnie ta funkcja kołyski najbardziej mi się spodobała, kupię sobie fotel bujany i będziemy się całą noc bujać razem ;D
 
reklama
z tym baldachimem tez sie zgodze choc nie mialam z nim stycznosci,tak naprawde on jest dla bajeru ,słodko wyglada łożeczko jak jest zarzucony ,ale co z tego jak nie jest funkcjonalny.Tez kiedys marzylam o takowym ale jednak ten kurz ... itp... nie nie.
 
Do góry