reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy kącik, pokoik dla naszego maleństwa :)

rojku...ja uważam, ze te stworki są śliczne..bardzo lubie takie nietypowe, oryginalne ozdoby...zrób karuzelę sama...kup najtańszą , zeby móc wykorzystac stelaż i przymocuj te stworki, będa super! Na pewno Twoja Amelka bedzie na nie zwracac uwagę i o to chodzi!
A kacik tez bardzo ładnie zaprojektowany !
 
reklama
Znalazłam w necie śliczny wzór na pokoik dla dziewczynki :-)

pok5555.jpg
Normalnie nie mogę się napatrzeć na ten pokoik jest tak ładny, gdybym miała własny dom na pewno bym skorzystała z tego wzoru dla dziewczynki by był tak jak ten różowy a dla chłopca w odcieniach niebieskiego :-)
 
ja uwielbiam kremowe odcienie scian z elementami np rozowa posciel lub niebieska...dodatki mozna zawsze zmieniic a sciany nie bardzo;/
 
izi w sumie masz rację z tymi odcieniami ścian, my na pewno jak wynajmiemy jakieś mieszkanie to będzie na ścianie kość słoniowa bo to tu norma i jak będziemy urządzać kącik dla Maluszka to będziemy sobie mogli pozwolić tylko na naklejkę a jak nie to kilka kolorowych obrazków.
 
Żabcia to wiadomo ze to Twoj wybor...ale sadze ze jest tyle naklejek obrazów i wszystkich dupereli i zawsze jak sie znudza to je zmienisz:):)

sergi swietne te naklejeczki kurde ja uwielbiam kubusia i tygryska:):) ale juz jest przereklamowany...
 
reklama
sergi kubus jest jednym z najlepszych uniwersalnych dekoracji pokoiku...tak mi sie wydaje..ale kazdy robi jak mu sie podoba:)my ze względu na to ze przy pierwszym dziecku chcielismy miec drugie..dlatego nie robilismy wszystkiego pod chlopca..bo pozniej dziewczynce to co pol na rozowo i pol na niebiesko??:)
mi tez sie podobaja te literki cuuuudne!!!!
 
Do góry