reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy kącik, pokoik dla naszego maleństwa :)

Netka, nie mam pojęcia, jak to wychodzi "w praniu", ale wydaje mi się, że kruszyć się raczej nie będzie, bo to farba, więc jakby się po ścianie malowało kredą.
Mam wizję, że białymi listewkami obijemy brzegi tablicy tworząc z niej "obraz". Zamówiłam półeczki wiszace na ścianę
 
reklama
Kota właśnie chodzi mi o to, że u nas jak się w klasie pisało kredą na tablicy to siłą rzeczy... na podłodze było biało...nie chciałabym by się nosiło a ta tablica... fajny pomysł!Może te listwy... hymm pomyślimy!
 
Netka, no pewnie trochę będzie od tej kredy pyliło, chyba, że teraz robią je jakieś lepsze, nie wiem, muszę spytać mojej sis, ona jest nauczycielką, powinna być w temacie :))
 
Ja bym chciała zrobić cos w jego pokoju tak fajnego, aby nie chciał z niego wychodzić wcale hahaha

O tu super pomysł!
pokoj_dziecinny_willa_sowiniec_insidelab.jpg



Fajne, ale ceny pewnie koszmarne..
Pokój dla dzieci - oto drewniane meble pełne dziecięcej fantazji
 
reklama
Do góry