reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy kącik, pokoik dla naszego maleństwa :)

Milva pokoik zajebisty!!!!!!!Nince też dziś zrobiłam ale nasz pokoik wymięka!Przy Waszym!Ciekawe tylko kiedy Nina pójdzie spać do swego łoża i swego pokoju...może przed 30stką?haha
 
reklama
Wow jestem w szoku! WOW!!! Ja mu się wcale nie dziwię, że chce tam się bawić i spać. Sama bym tam chętnie zamieszkała:tak: Brawo!
 
MILVA pokoj zajebisty, skoro Bartek dopiero druga noc spi tam a juz przespal noc bez budzenia to moze niepotrzebny fotel rozkladany??

Zazdroszcze jak ja bym chciala by moje dzieci mialy swoj pokoj, juz nie wymagam ze kazde osobny ale by przynajmniej jeden wspolny mialy. ech
 
reklama
Do góry