reklama

Urządzamy Mieszkanie

gumecka

CZERWCOWE MAMY 2005
Miasto
Zabrze
Rozwiązania
0
Agus bo to ladnie wyglada naprawde i sa tego rozniaste kolory a ja znow mam na reszcie scian w przedpokoju tapete z wlokna szklanego,jest biala i ma fakture w kwadraciki a potem ja sie maluje farba i mozna ja malowac wiele razy.

ta mniejsza komoda tzn. nizsza tez mi sie bardziej podoba ale ta druga TO DLA Karolci na ubranka

reklama

wronka

czerwiec05`, kwiecień2010
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
Gumecka....fajne kolorki , super stolik i komody no iściana fajna wygląda bardzo oryginalnie...:tak: ;-)

wronka

czerwiec05`, kwiecień2010
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
Kurcze - Gumecka - chciałabym być już na takim etapie....:tak:
Kolor ścian super, a coś takiego białego widziałam już na jakimś forum! I chyba nie było w takim kolorze jak reszta ścian.
I powiedz mi co jest na ścianie w przedpokoju - podoba mi się!

Chętnie pokazałabym Wam moje M - ale na razie brak czasu - no inie bardzo wiem czy jest tam na razie co oglądać:zawstydzona/y: gołe wygipsowane niepomalowane jescze ściany, łazienka w trakcie płytkowania i brak futryn i drzwi....
Więc jeszcze trochę tego zostało...

Ale w swoim czasie nie omieszkam się Wam pochwalić....
agus nie przejmuj sie kochana, u mnie jeszcze gorzej, zerwane kafle z podłogi na podłodze, powyrywane futryny, zerwany tynk, normalnie jak wczoraj tam byłam to wygląda jak na polu bitwy:szok:

agus78

Czerwcowe mamy 2005
Miasto
Praszka, Poland
Rozwiązania
0
znam to Wronka - tylko że ja mam wrażenie że od tamtego etapu niewiele się zmieniło.....:zawstydzona/y:
To jest najgorsza robota (burzenie, prostowanie, zdzieranie, kucie itp.) i nie widać efektów....
I ciągle pełno gruzu, kurzu, ech....
Najważniejsze, żeby do przodu.....:tak:

Edzia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Gumecka kolorki super ! i komody też.... :tak: a kafelki może nie jakieś zajefajne ale do zaakceptowania, ja mam podobne tu gdzie teraz wynajmuję...czysto wyglądaja i tak widno! choć napewno sama bym całkiem inne kupiła... :-)

eaSy

Fanka BB :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
elen_dir, teraz z perspektywy czasu i mozliwości porównania mogę napisać, że najlepszym rozwiązaniem przy dziecku jest laptop :tak: Komp w szafie u nas praktycznie jest juz nie używany :sorry2:

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry