reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy Mieszkanie

Hejas Hogata :)

Dzięki za komplementa pokojowe,i odpowiadam,że Mikołaj od momentu przeprowadzki,czyli od 2 tyg. śpi w tym właśnie wyrku,sam,i woli tam zasypiać niż w naszym łóżku. A dodam tylko,że od maja tego roku mały oprotestował kojec i każdą nocke waletował razem z nami :p A tu taka zmiana..Widocznie stwierdził,że jest już za "dorosły" na niemowlakowe łóżeczka,hehehe ;D
 
reklama
Fajowe te pokoiki :) my ze względu na pobyt zagranicą mieszkamy w wynajetym mieszkaniu i niestety nie mogę przemalowac ścian i zrobic takiego bajkowego pokuju, moze zaszaleje popowrocie do Polski (mam nadzieje w nowym mieszkaniu).

Jedyny problem dla mnie to fakt, ze za parę lat trezeba przemalować a z tymi intensywnymi kolorkami to chyba nie takie proste...


A Mikołaj zuch, śpi w takim łóżeczku ::) ja sie nie spieszę z takimi zmianami, bo mała sama nie wyjdzie na razie i jest w bezpiecznym miejscu aż wstane, no i lubi sie bawic w swoim wyrku :), nie bede jej pokazywać na razie ze mozna inaczej... ;)
 
No to jak pokazmy sobie jak mamy mieszkanka urzadzone i co planujemy jak zrobic w nich.
Napewno wiele z nas ma jakies ciekawe pomysly na ich urzadzenie a i wiele z nas ma pewnie remoncik w domu.:tak:
 
No dobra to ja pokazuje nasze wypociny ale to jeszcze nie koniec remontu wiec prosze nie patrzec na balaganW KUCHNI PODLOGAŁAZIENKA CO MI SIE NIE PODOBAJA KAEFELKISCIANA W PRZEDPOKOJUSCIANA W DUZYM POKOJU
 
Gumecka...super kolor w pokoju...ja mam podobny (na jednym zdjeciu zwłaszcza-tym gdzie jest najmniej pomarańczowy), super stolik ... podobny w ikei widziałam, no i ten pomysł ze scianami - to białe bedzie pomalowane tak?
 
Kurcze - Gumecka - chciałabym być już na takim etapie....:tak:
Kolor ścian super, a coś takiego białego widziałam już na jakimś forum! I chyba nie było w takim kolorze jak reszta ścian.
I powiedz mi co jest na ścianie w przedpokoju - podoba mi się!


Chętnie pokazałabym Wam moje M - ale na razie brak czasu - no inie bardzo wiem czy jest tam na razie co oglądać:zawstydzona/y: gołe wygipsowane niepomalowane jescze ściany, łazienka w trakcie płytkowania i brak futryn i drzwi....
Więc jeszcze trochę tego zostało...

Ale w swoim czasie nie omieszkam się Wam pochwalić....
 
KOCHANE WY MOJE
TO BIALE NA SCIANACH TO GIPS WYRZEZBIONY PRZE KOLEGE HEHE ALE ZOSTANIE TAK JAK JEST-JAKBY BYL CALKIEM ZAMALOWANY TO NIE BYLOBY TAKIEGO EFEKTU

AGUS W PRZEDPOKOJU TO TYNK NATRYSKOWY,TO JEST TAKA MASA KTORA SIE ROZRABIA A POTEM NAKLADA SZPACHELKA-U NAS JEST TO SPERDZIELONE NIESTETY:no: -DOSC DROGI INTERES DLATEGO MAMY TYLKO JEDNA SCIANE TAK ZROOBIONA


KOLORKI MAMY ZE SNIEZKI MAX-SA FAJNE-TAKIE JAK W WE WIADERKU TO TAK NA SCIANIE WYCHODZA
 
reklama
Mówisz że drogi interes? Hmmm..... ale mnie się to podoba! I wcale nie widać co by było spierdzielone;-)
Zobaczymy jeszcze. Zastanawiam sie też nad tapetą w przedpokoju! Widziałam takie o takiej fakturze.... jak tkanina (nie wiem jak to wytłumaczyć ale wygląda fajnie - tak ciepło!:tak: ) No i nie wiem jeszcze jakie kolory na ściany!

A komody super - mnie się podoba szczególnie ta niższa i szersza:tak:
 
Do góry