reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy Mieszkanie

Agus bo to ladnie wyglada naprawde i sa tego rozniaste kolory a ja znow mam na reszcie scian w przedpokoju tapete z wlokna szklanego,jest biala i ma fakture w kwadraciki a potem ja sie maluje farba i mozna ja malowac wiele razy.

ta mniejsza komoda tzn. nizsza tez mi sie bardziej podoba ale ta druga TO DLA Karolci na ubranka
 
reklama
Kurcze - Gumecka - chciałabym być już na takim etapie....:tak:
Kolor ścian super, a coś takiego białego widziałam już na jakimś forum! I chyba nie było w takim kolorze jak reszta ścian.
I powiedz mi co jest na ścianie w przedpokoju - podoba mi się!


Chętnie pokazałabym Wam moje M - ale na razie brak czasu - no inie bardzo wiem czy jest tam na razie co oglądać:zawstydzona/y: gołe wygipsowane niepomalowane jescze ściany, łazienka w trakcie płytkowania i brak futryn i drzwi....
Więc jeszcze trochę tego zostało...

Ale w swoim czasie nie omieszkam się Wam pochwalić....

agus nie przejmuj sie kochana, u mnie jeszcze gorzej, zerwane kafle z podłogi na podłodze, powyrywane futryny, zerwany tynk, normalnie jak wczoraj tam byłam to wygląda jak na polu bitwy:szok:
 
znam to Wronka - tylko że ja mam wrażenie że od tamtego etapu niewiele się zmieniło.....:zawstydzona/y:
To jest najgorsza robota (burzenie, prostowanie, zdzieranie, kucie itp.) i nie widać efektów....
I ciągle pełno gruzu, kurzu, ech....
Najważniejsze, żeby do przodu.....:tak:
 
Gumecka kolorki super ! i komody też.... :tak: a kafelki może nie jakieś zajefajne ale do zaakceptowania, ja mam podobne tu gdzie teraz wynajmuję...czysto wyglądaja i tak widno! choć napewno sama bym całkiem inne kupiła... :-)
 
elen_dir, teraz z perspektywy czasu i mozliwości porównania mogę napisać, że najlepszym rozwiązaniem przy dziecku jest laptop :tak: Komp w szafie u nas praktycznie jest juz nie używany :sorry2:
 
reklama
Witam, ja tez prezentuje pokoik mojej 20-miesiecznej córeczki Kingi. Na razie w nim nie spi ale chetnie sie bawi.
 

Załączniki

  • P1130815.JPG
    P1130815.JPG
    4,8 KB · Wyświetleń: 197
  • P1130816.JPG
    P1130816.JPG
    21,2 KB · Wyświetleń: 167
  • P1130819.JPG
    P1130819.JPG
    7,2 KB · Wyświetleń: 168
  • P1130820.jpg
    P1130820.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 165
  • P1130822.JPG
    P1130822.JPG
    25,4 KB · Wyświetleń: 162
Ostatnia edycja:
Do góry