reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Urządzamy pokoik dla maluszka.

MamaPatryka89

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Kochane mamusie już niedługo Nasze brzuszki będą rosnąć a dzidzie szaleć w brzuszkach.Pewnie nawet nie zauważymy kiedy zleci Nam ten czas do grudnia:tak: i zaczniemy się rozpakowywać

Nie możemy zapomnieć także pomijając zakupy najważniejszych rzeczy dla dzidzi o jego pokoiku lub kąciku dla Niego:tak:.

reklama

mary__mary

BorySoniowa Mamusia :)
Miasto
Loughrea IE, Wrocław/Zabrze PL
Rozwiązania
0
Taaaa, żeby to tylko urządzenie pokoju mnie czekało - mnie czeka urządzenie calego domu - patrz przeprowadzka - w tym pokój dla córeczki, pokój dla maluszka, nasza sypialnia i maaassssaaa innych tematów - pokoik dzieciecy przy tym wszystkim to "pikuś"... :sorry2::sorry:

Madi*

Rozwiązania
0
mary pociesze cie,ze nas tez czeka przeprowadzka ...az sie boje,jak sobie o tym pomysle :-D

Fiolka_130

Rozwiązania
0
U mnie jest tyle śmieszniej że niedawno zrobiliśmy małe odświeżenie sypialni
tzn. stylowa tapeta, farba caffe latte :-D
No i co, wszystko do przerobienia bo tam będzie łóżeczko :p

wiara.nadzieja.milosc

Zaangażowana w BB
Miasto
Dundee/Bydgoszcz
Rozwiązania
0
O widze babeczki, ze nie jestem sama z przeprowadzka + remont nowego (podlogi, sciany itp itd ) nie lubie przeprowadzek, tzn jestem podescytowana ale jak widze sterte kartonow w wyobrazni to az mi sie odechciewa :p

Aisha89

Rozwiązania
0
My jesteśmy już po przeprowadzce :D ALE w trakcie remontu. Na zewnątrz niedługo ruszy ocieplanie budynku a w wewnątrz jak na razie musimy zrobić łazienke, sypialnie i... jak się okazało nie garderobe a pokoik dla dzieciaczka :)

reklama

gryzoń

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Och my tez zaraz zaczynamy remont :)
Teks mojego męża jak się dowiedział że jesteśmy w ciąży - kochanie to nie możemy wybrac tapety do pokoiku dziecięcego jeszcze przez kilka miesięcy. Pytam : dlaczego? Bo nie wiadomo czy chłopczyk czy dziewczynka!! ale się uśmiałam.
My tez pokoik, łazienka, przedpokój i odświeżenie reszty = wyprowadzka do mamy na ten czas :)
Powodzenia wszystkim remontującym.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry