reklama

Urządzamy pokoik dla maluszka.

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2012' rozpoczęty przez MamaPatryka89, 30 Marzec 2012.

1. MamaPatryka89

MamaPatryka89 Fanka BB :)

Kochane mamusie już niedługo Nasze brzuszki będą rosnąć a dzidzie szaleć w brzuszkach.Pewnie nawet nie zauważymy kiedy zleci Nam ten czas do grudnia:tak: i zaczniemy się rozpakowywać

Nie możemy zapomnieć także pomijając zakupy najważniejszych rzeczy dla dzidzi o jego pokoiku lub kąciku dla Niego:tak:.

2. mary__mary

mary__mary BorySoniowa Mamusia :)

Taaaa, żeby to tylko urządzenie pokoju mnie czekało - mnie czeka urządzenie calego domu - patrz przeprowadzka - w tym pokój dla córeczki, pokój dla maluszka, nasza sypialnia i maaassssaaa innych tematów - pokoik dzieciecy przy tym wszystkim to "pikuś"... :sorry2::sorry:

3. reklama
  4. Madi*

Madi* Fanka BB :)

mary pociesze cie,ze nas tez czeka przeprowadzka ...az sie boje,jak sobie o tym pomysle :-D

5. mary__mary

mary__mary BorySoniowa Mamusia :)

NOoooo, troche tych rzeczy sie nazbierało przez kilka lat, a do tego wszystkie "gadżety" po młodej...
    A skąd gdzie się przeprowadzasz jeśli można spytac?

6. Joanna_Z

Joanna_Z Fanka BB :)

U nas tez najlepszym rozwiązaniem będzie przeprowadzka;)

7. Madi*

Madi* Fanka BB :)

mary zmieniamy mieszkanie na wieksze ;-)

8. Fiolka_130

Fiolka_130 Fanka BB :)

U mnie jest tyle śmieszniej że niedawno zrobiliśmy małe odświeżenie sypialni
    tzn. stylowa tapeta, farba caffe latte :-D
    No i co, wszystko do przerobienia bo tam będzie łóżeczko :p

9. wiara.nadzieja.milosc

wiara.nadzieja.milosc Fanka BB :)

O widze babeczki, ze nie jestem sama z przeprowadzka + remont nowego (podlogi, sciany itp itd ) nie lubie przeprowadzek, tzn jestem podescytowana ale jak widze sterte kartonow w wyobrazni to az mi sie odechciewa :p

10. reklama
  11. Aisha89

Aisha89 Fanka BB :)

My jesteśmy już po przeprowadzce :D ALE w trakcie remontu. Na zewnątrz niedługo ruszy ocieplanie budynku a w wewnątrz jak na razie musimy zrobić łazienke, sypialnie i... jak się okazało nie garderobe a pokoik dla dzieciaczka :)

12. gryzoń

gryzoń Fanka BB :)

Och my tez zaraz zaczynamy remont :)
    Teks mojego męża jak się dowiedział że jesteśmy w ciąży - kochanie to nie możemy wybrac tapety do pokoiku dziecięcego jeszcze przez kilka miesięcy. Pytam : dlaczego? Bo nie wiadomo czy chłopczyk czy dziewczynka!! ale się uśmiałam.
    My tez pokoik, łazienka, przedpokój i odświeżenie reszty = wyprowadzka do mamy na ten czas :)
    Powodzenia wszystkim remontującym.

Poleć forum