reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoik dla maluszka.

Haha u siebie :sorry2: jak mi się przypomni, albo jak czuje że nieświeża jest:sorry2:
Zawsze przykrywamy kocem ale jak się mały urodzi bedziemy musieli składać aby było więcej miejsca w pokoju.
Też chodzi mi tylko o prześcieradełko i baldachim bo to chce używać, spać będzie w śpiworku :-p
 
reklama
Myśmy nie mieli baldachimu :-p
Jak dla mnie zbieractwo kurzu i nic więcej :-) Ale jeśli sie komuś podoba :-) Fakt, że ładniej łóżeczko wygląda :-) Nie jest takie... Hm... puste.
Mówisz prześcieradełko i baldachim, w zasadzie jak w śpiworku Mały będzie to nie będzie miał bezpośredniego kontaktu ani z baldachimem ani z prześcieradłem :-)
Jak dla mnie może być też "jak się przypomni" :-) (Nie mówie tego złośliwie, żeby nie było:-))
 
Wiadomo rozumiem o co chodzi :-p a takie maluchy na początku lubią chyba w rożku spać? Zawijałyście tak ?
Kołderkę pewnie też przyszykuję w razie czego
 
Ja też już "ubrałam" łóżeczko:-) W zasadzie założyłam tylko prześcieradło i ochraniacz bo pościel to i tak dopiero zaczniemy używać koło 4-5 m-ca
Syn najpierw spał w rożku, później rożek służył za kołderke, ale mały się wykopywał więc zaczęłam używać śpiworków do spania i powoli zaczęłam przyzwyczajać do kołderki.
Niestety do dziś ma uczulenie na kołdre:-D więc, jak co roku na zime kupuje kilka pajacyków polarowych tego typu Polarowy pajac DUNNES ( rozm.110) (2819468145) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Niestety coraz trudniej znaleźć mi takie w rozmiarze 4-5 czy 5-6 lat:/
 
Fiolka ja juz posciel ubralam, przykrylam narzutka i jest luz i czeka na na malego lokatora :). Moje dzieci lubily spac albo zawiniete w rozek albo w otulaczek, dzieci czuja sie wtedy bezpiecznie jak w maminym brzuchu :)
 
Fiolka moja córa tez spała w rożku na początku no i dla mnie była to wygoda jak ja brałam do karmienia. Przy Małym tez tak chce zrobić i dlatego pościel to dopiero załozy moja mama jak bedę w szpitalu bo wczesniej nie widze potrzeby:tak:
 
Ja jednak "ubrałam" łóżeczko :-p, Laura zasnęła po południu, więc miałam chwilke, na pomyślenie, czy lepiej czekać, czy nie :-)
Stwierdziłam, że musze zająć czymś ręce... pomału nie ogarniam tego bólu brzucha... Mam juz dość... Jeszcze bym zrozumiała gdybym coś dźwigała, przestawiała... a dziś kompletnie nic nie robiłam:dry:....
 
My lozeczko rozlozymy w niedziele;-) posciel pewnie jak wrocimy ze szpitala;-)Rozka nie mam, ale myslalam o takim kocyku, ktorym owija sie maluszki;-)
 
Ja na poczatku nie mialam rozka i mielismy problem bo przy odkladaniu nam sie wybudzala. Siostra mi przyslala 2 rozki i od tamtej pory mialam spokoj, lubila spac w rozku, cieplutko jej bylo. Do szpitala raczej brac rozka nie bede, mam nadzieje, ze nas szybko wypuszcza. C do lozeczka to maz posciel ubierze, jak bede w szpitalu, czeka sobie w szafce wyprasowana poszwa. Baldachimu tez nie mamy, siostra meza chciala nam dac, ale on stwierdzil ze nam to nie potrzebne, mamy za to karuzelke.
 
reklama
Do góry