reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoik/kącik dla Maluszka

reklama
alma fajny pokój!!! I super że masz tak dużo rzeczy po córeczce, tzn.różne zabawki...
U mnie z zabawkami skąpo...zacznę kupować później...jak maluszek będzie miał jakiś miesiąc lub dwa.Mam kupiony tylko leżaczek bujaczek...bo okazyjna cena była...
 
Fajnie , że wam się podoba pokoik Kornelka.
Co do zabawek to mamy dużo po córce leżały na strychu i się doczekały.:-D:-D Przy pierwszym dziecku ma się mniej ale zobaczycie jak potem wpadniecie w wir kupowania zabawek lub dostaniecie dużo, a one naprawdę pomagają w rozwoju dziecka.
Na ściany nic nie naklejam bynajmniej nisko bo nauczona doświadczeniem wiem , że to ładnie wygląda, ale potem dziecko chętnie wszystko zrywa i robią się nieciekawe ściany.:szok:
 
alma ale te naklejki, które ja akurat mam nie zostawiaja rzadnego sladu na scianie. Sami naklejając je kilka razy je zrywaliśmy i nawet najmniejszego śladu nie ma.
 
alma duży pokój dużo możliwości, fajne, zabawki robią wrażenie, też mam brązowe mebelki może ciut jaśniejsze od twoich, podobają mi się zarówno jasne i ciemne mebelki :tak:
 
Hej kobiety.
Wszystkie kaciki i pokoiki sa sliczne. Kazdy inny ,i w kazdym brakuje.. malenstwa.
Ja dzis urzadzalam Olusiowy pokoj troche. Walczylam z pokrowcem na kanapie( bede na niej spala na poczatku- rozklada ie jak lozko) , ubralam lozeczko i poustawialm troche zabawek. Oczywiscie nie jest gotowy. Brakuje firanek , Olusiowej moskitiery ,przewijak pusty, lampki brak , jakies jeszcze mile dekoracje ,moze jakis kwiatek, do klosza dowiesze kilka mini misiow, itd .. ale tak sie dzis napracowalam ,ze musze sie pochwalic.
WINKI POKOIK wręcz zajeb... to już kolejny w moim guście zazdroszczę polotu jest jak z katalogu naprawdę aż ślinkę łykam hi hi bo ja zakończyłam mój urządzać też jest taki stonowany ale się chowa przy Twoim!!!! który jest cudowny
a inne pokoiki też są śliczne i przepraszam że nie piszę tak wszystkim personalnie to nie to że nie podziwiam i nie widzę ile serca włożyłyście wręcz przeciwnie :))) wszystkie są urocze- a kolory to czy stonowany czy nie to kwestia gustu i sądzę że każdy ma swój urok!!!!
 
reklama
Winki sama bym chętnie w takim pokoiku sie położyła. jest cudny!!!
Alma Kornelek będzie miał sporo przestrzeni! I super, że tyle już macie zabawek, jest kolorowo!
 
Do góry