reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoik/kącik dla Maluszka

reklama
To pokoik Natanka. Jeszcze duuużo w nim pracy, dopieszczenia- lampeczki, dywan i inne pierdołki, brakuje troszkę CIEPŁA ale na razie prezentuje się tak:

1.jpg1 (1).jpg1 (2).jpg1 (3).jpg1 (4).jpg1 (5).jpg1 (6).jpg1 (7).jpg
 
Sara woow, ale Wasz synek ma pokoik! I jakie już ma łóżko "dorosłe"! Super kolory i meble fajne - dłuugo posłużą, bo nie są typowo dziecięce:)
 
Małe łóżko "niedorosłe" ma u nas w sypialni ;) To narazie będzie dla gości, albo tzw separacyjne dla m. ;-)
Meble kupiliśmy u nas w mieście -Kwidzyn (Pomorskie). Firma Wójcik model Fan-Faro. Jakość mebli jest SUPER no i cena w miarę normalna.
 
Pokoik rzeczywiście już w perspektywie dla małego-dorosłego :-) Ładne kolorki, podoba mi się ten błękit pojawiający się w mebelkach !!!
 
reklama
no to teraz ja się chwalę kącikiem mojej dzidzi,mieszkamy w kawalerce więc za duży on nie jest :tak:

P1100279.jpgP1100282.jpgP1100284.jpgP1100285.jpgP1100287.jpg

brakuje tylko lokatorki :-)
 
Do góry