reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoik/kącik dla Maluszka

reklama
Dziękuję kochane, ja się cieszę bardzo, że mogliśmy jej pokoik przygotować - i mój brat w czerwcu zwolnił swój pokój
 
Gola pokoik jest cudowny;) Aż mi szkoda, że ja nie mam gdzie pokoiku dla małej zrobić tylko muszę taki kącik dla niej zrobić i narazie nie mam gdzie... ale z biegiem czasu coś będę musiała wymyśleć. Pięknie urządziłas Poli pokoik;) Bardzo mi się podoba;)
 
Gola pokoik przepiękny! Nie moge się doczekać efektu końcowego. Az zazdroszczę takiego osobnego pokoiku i takiej szfy i w ogóle...ech.
 
Margana a ja Wam własnych mieszkanek, domów. Wolałabym mieć pokój z kuchnią - kawalerkę, ale sami żebyśmy byli, uwierz mi ;)
 
Gola wierzę, bo ja tez tylko o tym marzę;-)My właśnie mieszkamy z rodzicami i dlatego musimy sie cisnać w jednym małym pokoiku.
 
reklama
Dziewczyny, meble skręcone, ściany wymalowane (kolor wyszedł jak brudny róż na foto, ale w rzeczywistości jest jak kakao i druga ściana kremowa, są jaśniejsze niż na zdjęciach i bardziej pastelowe - coś jak na zdjęciu 4tym, ale jeszcze ciut jaśniejsze), łóżeczko będzie stało pomiędzy szafą , a komodą a nad nim literki:)
Brakuje jeszcze dodatków, będą inne firany i nie będzie zasłon, muszę zamówić rolety i na drugą ścianę pójdzie jeszcze sofa, nad nią półeczki. I jeszcze chciałabym czarny ażurowy stoliczek ,ale nie wiem czy będę mieć kaskę.
POścielka tylko przymierzona - to ta którą dostałam od kuzynki mamy, muszę ją uprać jeszcze, nie wiem co z ochraniaczem, jak go wyprać żeby nic się nie stało, jedynie w rękach, zamówię jeszcze jedną w razie gdyby ta była w praniu. Muszę jeszcze wyprać masę ubranek, bo zawiesiłam tylko śpiworki, kombinezoniki, dresiki itp.

Pokoik bardzo gustowny i CUDOWNY, ale strasznie dorosły, mało dziecięcy. Dla mnie piękny, ale uważam, że dzieci mają prawo do RADOŚCI i KOLORÓW. Niestety coraz bardziej popularna jest tendencja urządzania dziecięcych pokoi dla RODZICÓW a nie dla dzieci. Przepraszam, ale takie jest moje zdanie, pokoik jest smutny, mało w nim ŻYCIA.
 
Do góry