reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoik/kącik dla Maluszka

Ssabrinaa

Podwójna Mama ☺️
Dołączył(a)
2 Listopad 2009
Postów
4 886
Miasto
Doncaster(UK)
Zakładam nowy watek na prośbę dziewczyn :-)
Gdyż wszystkie jesteśmy na etapie wystroju i kompletowania pokoików dla naszego maluszka to fajnie by było podzielić się swoimi pomysłami wystroju kącika dziecięcego ;-):-D
 
reklama
Wiec Ja zaczne i wrzuce pare pomyslow moze ktores z dziewczyn tez sie spodobaja pomysly ;-)

pokoik.jpg strasznie podobaja mi sie pokoje takiego stylu no ale u mnie on nie przejdzie gdyz moj pokoik dla synka jest mniejszy i juz w nim mialam biale meble wiec z pomyslu nici,no ale moze ktorejs z was sie spodoba i cos podpatrzy ;-):-)

pokoik2.jpg A tutaj to mi sie podoba np.pomysl na sciane jest bardzo ciekawa i mila dla oka :tak:

pokoik3.jpg albo cos takiego tez jest fajne i przytulne,cos dla mniejszych kacikow i Ja bede miec cos podobnie tylko ze szafe bede miec gdzie indziej a na miejscu szafy bede miec komode :-) Jak juz urzadze swoj to wtedy wkleje zdjecia ;-) ale ten pomysl tez mi sie podoba,sciana jest ciekawa no i ustawienie tez jest ok :-)

Dziewczyny,chwalcie sie i wrzucajcie swoje pomysly ;-):-D

A tutaj znalazlam super stronke z pomyslami na pokoje dla maluszkow i musze przyznac ze wszystkie sa po prostu super :tak::-)
http://mamablog.pl/2010/07/27/7-pomyslow-na-pokoj-dla-niemowlaka/
 
Ostatnia edycja:
Nasze serduszko bedzie mialo kącik w naszej sypialni. Póki co jesteśmy na etapie wynajmu mieszkania więc nie bedziemy zbytnio kombinować.

z tej stronki co Ssabrinaa wrzuciła podoba mi się pokoik ze zdjęcia 16, 19,
lubię stonowane kolory i nie lubię jak wszystkiego jest za duzo.
 
Ostatnia edycja:
Mój synek będzie miał pokoik typowo chłopięcy. Uważam że takiemu małemu dziecku to i tak obojętne jest jaki wystrój, a ja później już nie będę musiała znowu nowych zasłon itp. kupować
Zasłony są w auta, niebieskie w czerwone samochody, dywan w taką jezdnie( nie był konieczny dywan ale mi się wygodnij chodzi niż po zwykłej podłodze) ściany błękitne.
Na razie póki dziecko będzie małe i tak planuję łóżeczko w sypialni...do kiedy tego nie wiem...;)
 
Z doświadczenia wam powiem,ze na początku pokoiki sobie mozna ładniutkie zrobić,stonowane i wszystko do siebie dopasowane,ale jak później dochodzą zabawki to już się tego nie da utrzymac,bo każda zabawka w innym kolorze,pełno pierdół się gromadzi,a przeciez nie da się kupować wszystkich zabawek np niebieskich.
 
Ja na tą chwilę będę miała pokoik z przeważającym kolorem zielonym- pistacjowym :p Łóżeczko zielone, kocyk do łóżeczka w zielonych odcieniach, wanienka również, pokrowce na przewijak też seledynowe, rożek uszytwniany zieloniutki, lampka nocna z zielonym abażurem.... ;) Dokupie jeszcze przybornik do powieszenia obok łóżka w formie żabki z Ikei i pojemniki na akcesoria też zielone :D będzie miał wieczną wiosnę w pokoiku :D Ściany za to na jakiś słoneczny się pociągnie :) w ten i przyszły weekend będzie pokoik meblowany, ustawiany i malowany, więc po wszystkim wrzucę zdjęcia :)
 
Julianna u Artiego też będzie sporo zieleni i seledynu, ściany żółte, także b.podobnie jak u Twojego Aleksa.
W Ikei planujemy kupić taki fajny zielony dywan.
 
Dziewczyny, meble skręcone, ściany wymalowane (kolor wyszedł jak brudny róż na foto, ale w rzeczywistości jest jak kakao i druga ściana kremowa, są jaśniejsze niż na zdjęciach i bardziej pastelowe - coś jak na zdjęciu 4tym, ale jeszcze ciut jaśniejsze), łóżeczko będzie stało pomiędzy szafą , a komodą a nad nim literki:)
Brakuje jeszcze dodatków, będą inne firany i nie będzie zasłon, muszę zamówić rolety i na drugą ścianę pójdzie jeszcze sofa, nad nią półeczki. I jeszcze chciałabym czarny ażurowy stoliczek ,ale nie wiem czy będę mieć kaskę.
POścielka tylko przymierzona - to ta którą dostałam od kuzynki mamy, muszę ją uprać jeszcze, nie wiem co z ochraniaczem, jak go wyprać żeby nic się nie stało, jedynie w rękach, zamówię jeszcze jedną w razie gdyby ta była w praniu. Muszę jeszcze wyprać masę ubranek, bo zawiesiłam tylko śpiworki, kombinezoniki, dresiki itp.
 

Załączniki

  • DSC_0033.jpg
    DSC_0033.jpg
    56,1 KB · Wyświetleń: 341
  • DSC_0025.jpg
    DSC_0025.jpg
    49,7 KB · Wyświetleń: 313
  • DSC_0029-2.jpg
    DSC_0029-2.jpg
    48,6 KB · Wyświetleń: 312
  • DSC_0030.jpg
    DSC_0030.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 317
  • DSC_0032-2.jpg
    DSC_0032-2.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 301
  • DSC_0031.jpg
    DSC_0031.jpg
    58,1 KB · Wyświetleń: 338
Gola, co mogę napisać, pokoik Poli jest PRZE-PIĘK-NY !!!!!!
Wszystko świetnie razem gra- kolorki na ścianach, ta delikatna biel mebli, obrazki na ścianach- cudnie :-)
 
reklama
Do góry