reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoje naszym maluchom

zle mnie zrozumialas, ja tez go mam w calosci. ale zakladasz go po prostu tak, ze pierwsza czesc dajesz za glowke dziecka na krotszy bok, a dwie nastepne czesci na dluzszy bok lozeczka. a nie: 1 czesc na dluzszy bok, 2 czesc za glowke i 3 czesc na dluzszy bok.
kumasz? czy poslac fote?:)


aaaaa, takieeee butyy. Kumam kumam:tak:, zaraz spr jak to bedzie wyglądać....na pewno ładniej tak w całości, ale co tam

tyle że u mnie łóżko jest za łóżeczkiem, chyba troche widać, i ja teoretycznie to najlpepiej jakbym małą przekręciła własnie w drugą stronę, czyli odwrotna do kierunku spania mojego,. najlepiej jakbym tego zagłówka nie miała
 
Ostatnia edycja:
reklama
antonina jak mialam w calosci ochraniacz przy pierwszej dzidzi (matko teraz chlop ma 5 lat, a ja na niego dzidzia!!) to jak juz mial 3 mce to sie przekrecal 'do gory nogami' zeby widziec co dzieje sie wokoło.
dzieci niestety mają w d...to co ladne:-D

edit: wstaw fote jak wyglada ten drugi sposob...
 
antonina jak mialam w calosci ochraniacz przy pierwszej dzidzi (matko teraz chlop ma 5 lat, a ja na niego dzidzia!!) to jak juz mial 3 mce to sie przekrecal 'do gory nogami' zeby widziec co dzieje sie wokoło.
dzieci niestety mają w d...to co ladne:-D

edit: wstaw fote jak wyglada ten drugi sposob...


ugotuje zupe najpierw bo ja sie ostatnio total zaniedbuje jako żona, cały dzień allegro/BB/allegro/BB

może dziewczynki nie bedą miały w d..ie co??:-D
 
ant na to liczę:-D w lecie w sukience, nie ma ze upał i chce w samym pampersie!!! hahahahah
ja tez zaniedbuje dzisiaj jako zona. ale za to M jaki pyszny obiad zrobil. i jeszcze dzieci musi polozyc spac bo ja nie mam sie jak ruszyc. boli mnie!! tylko leze i marudze, a M ma mnie dosyc!! nie wie czy chce rodzic czy nie hahah bo mu jecze ze chce, a jak mi mowi to Ci zajadę po olej ryc., to ja nie! no i bądź tu mądry!!
 
nie wklejalam jeszcze fot z kacika malucha ;-) to sie chwale. nasza odmieniona sypialnia (tzn wygladala podobnie, tylko komoda doszla, lozko posrodku bylo i szafeczki po obu stronach).







niom ;-)
 
ja nie o pokoju malucha, ale tez jego przestrzeni zyciowej sie to tyczy, wiec wrzucam tu ;-)

zapomnialam sie pochwalic nowym "salonem" ;-) kuchni zdjecia nie moge cyknac, bo syf. ale tylko kolor sciany zmienilismy na ten sam szary, fajnie wyszlo. ogolnie nowy salon jak nic.



i nocne życie Aurei:





kocham ją ;-)
 
reklama
Do góry