reklama

Urządzamy pokoje swoim Maluchom

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2011' rozpoczęty przez malinaa, 26 Sierpień 2010.

1. malinaa

malinaa Moderator

Czas już pomyśleć o pokoju dla naszej Kruszynki lub chociaż o kąciku dla niej w naszej sypialni :-)​

Podzielmy się tutaj swoimi pomysłami, marzeniami, wklejajmy zdjęcia znalezione w necie albo zrobione w sklepie..​

Może ktoś już ma gotowy ciekawy pokoik, to niech nam go pokaże :happy2:

Każda inspiracja na wagę złota!!!!​

Ostatnia edycja: 26 Sierpień 2010
  2. ola.80

ola.80 Fanka BB :)

Dobry temat:-),bedziecie mnie mogły troszke podenerwowac:-D;-) bo ja musze sie ograniczyc do łozeczka i komody bo wiecej sie w sypialni nie zmiesci;-)

3. reklama
  4. futrzakowa

futrzakowa yea! to ja!

aaa.JPG jest bardzo dużo tego typu łóżeczek razem z kompletami-komody/szafeczki ...jakiś czas temu gdzieś się doczytałam, a propos kompletu z którego zdjęcie łóżeczka wkleiłam, że jednej dziewczynie po 2 miesiącach zaczęły się mebelki łuszczyć ... nie pamiętam jaka to była firma ...bo wiadomo firma firmie nie równa... dlatego trzeba przy takich ładniutkich i nowatorskich gadżetach sprawdzać wszystko! ... to taka dygresja:-D

ola - spokojnie:-D ja póki co planuje tez tylko łóżeczko(komodę wykorzystam tę co mam) ... by umieścić je w sypialni i tyle:-) a jak będą pieniążki i dzieciaczek większy to wtedy zrobić dzieciaczkowi wypasiony pokoik:-) mam nadzieję że przez was nie zmienię zdanie by już teraz urządzać! bo na dzień dzisiejszy uważam że to bez sensu:-D ale chętnie pooglądam/pochwalę/ew pokrytykuje wasze pomysły :-D

5. malinaa

malinaa Moderator

Ola zmieniłam opis speszyl for ju :*
    A tak naprawdę to miałam na myśli i kącik w naszej sypialni i oddzielny pokoik :)
    Ja chcę urządzić oba!
    Kącik w sypialni z łóżeczkiem, półkami nad nim i komodą, żeby było wygodniej i lżej wstawać po nocach ;)
    A z pokoju przeznaczonego dla Malucha (mieszkanie wybraliśmy w marcu i już wtedy wiedzieliśmy, który pokój będzie dla potomka) zrobię taką bawialnię, żeby mi się wszystkie miśki, lalki, auta, klocki, kolorowanki i tony kredek nie walały po salonie ;p Wiem, że uniknąć zupełnie się tego nie da, ale chociaż może zminimalizować hihihi ;)

A oto jak wygląda teraz (chwilowo pokój spadów, czyli rzeczy, które jeszcze nie znalazły swojego miejsca), całe 9,5m kw.:

View attachment 277964

Ja miałam pomysł, żeby zrobić w nim puchatkowo, ale mężu mnie przekonał na zoo :)

6. futrzakowa

futrzakowa yea! to ja!

to suuuuuuper pomysł malinka... ja się przyznam do jednego... remontowalismy mieszkanie jakieś 2-1,5 roku temu ... i nie planowaliśmy dziecka na najbliższe 4 lata ... więc ja z mieszkania 3-pokojowego zrobiłam 2-pokojowe... bo zawsze marzyłam o jadalni więc połączyłam kuchnię z pokojem... no i teraz mam "wypasioną" czarno - czerwoną kuchnię z super jadalnią... a plany nam się zmieniły...spodziewamy się mini-futrzaczka ... więc pozostaje opcja sypialnia + kącik małego futrzaczka czyli łóżeczko i komódka ... teraz liczę tylko na jedno... że uda nam się za jakies 2 lata to sprzedać a kupić nowe i jeszcze większe mieszkanko ...wtedy będzie i sypialnia i jadalnia i pokój dla większego juz futrzaczka:-D

7. Cornellka

Cornellka Mama Zuzi i Kruszynki:-)

my niestety mamy przez najblizsze 2 lata jeden pokoj wiec tylko kacik bedzie pomyslow mam bardzo duzo iz miejsca malo a efektem pochawale sie juz po zrobieniu dokladnie jeszcze nie wiem kiedy to nastapi moze kolo pazdziernika:)

8. malinaa

malinaa Moderator

Hahaha i ja już prawie popełniłabym taki sam błąd tyle, że z 4pokojowego chciałam zrobić 3, bo małe te pokoje, 9 i pół metra kwadratowego to klitki, no ale eM mnie przekonał, że i tak chcemy więcej niż jedno dziecko, to musimy mieć więcej pomieszczeń (a czy kiedyś wreszcie wybudujemy dom to póki co uuuuuuu odległe marzenie).
    Rozkład został więc taki jak był: nasza sypialnia, pokój garderobo-kompowy i trzeci czekający na swojego małego lokatora ;)

9. ola.80

ola.80 Fanka BB :)

Malina dzieki:-),ja mam sypialnie ok 12m,na jednej scianie jest zabudowana szafa,na przeciwko okno,na scianie z drzwiami na samym srodku wystaje komin na ok 20x90,takze mamy tylko łozko i juz jest ciasno:szok:.Moze mamy u nas na ''marcoweczkach'' jakas pania architekt i mi cos podpowie?jak tu jeszcze zmiescic kacik dla dzidziusia?;-)
    Futrzaczku trzymam kciuki za powodzenie planu:-).To łozeczko mi sie podobało ale nie pasuje nam do szafy i jest drogie,no i widac ze cena nie idzie z jakoscia;-).

10. reklama
  11. koncia

koncia Gość

malinaa ja mam pokoik dla dziecka tej samej wielkości, ale teraz mamy tam lokatora. Póki nie pracuję, dodatkowe pieniążki są nam bardzo potrzebne, więc nasze maleństwo będzie z nami pewnie mieszkało aż do pół roczku. Tak strasznie chciałabym móc urządzić ten pokoik, ale trzeba mieć fundusze, a nasze całe mieszkanie niestety nadaje się do remontu :-( wygląda okropnie, prawdopodobnie weźmiemy kredyt, kiedy ukochany dostanie umowę na stałe. Dopiero co zaczął nową pracę, ale idzie mu dobrze :happy: możliwe, że już za miesiąc podpiszą z nim umowę na dłużej, ale nie chcę zapeszać tfu tfu.
    Kiedyś byłam w pewnym przedszkolu na praktykach i mieli przepiękną klatkę schodową, wszystko wyglądało jak podwodny świat. Ściany w morskim kolorze, kolorowe rybki, zatopiony statek, skrzynia ze skarbami, muszelki, kraby, glony. Wyglądało to niesamowicie i tak chciałabym ozdobić pokój maleństwa.:-D

12. malinaa

malinaa Moderator

W takim razie koncia trzymamy kciuki za młodego tatę :D

Ola a nasza sypialnia ma 9m hahaha ale jestem dobrej myśli - szukam wciąż łóżeczka.....
    Wszystkie takie nijakie....

Poleć forum