reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoje swoim Maluchom

malinaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Sierpień 2010
Postów
2 950
Miasto
Kociewie
Czas już pomyśleć o pokoju dla naszej Kruszynki lub chociaż o kąciku dla niej w naszej sypialni :-)​

Podzielmy się tutaj swoimi pomysłami, marzeniami, wklejajmy zdjęcia znalezione w necie albo zrobione w sklepie..​

Może ktoś już ma gotowy ciekawy pokoik, to niech nam go pokaże :happy2:

Każda inspiracja na wagę złota!!!!​
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dobry temat:-),bedziecie mnie mogły troszke podenerwowac:-D;-) bo ja musze sie ograniczyc do łozeczka i komody bo wiecej sie w sypialni nie zmiesci;-)
 
aaa.JPGjest bardzo dużo tego typu łóżeczek razem z kompletami-komody/szafeczki ...jakiś czas temu gdzieś się doczytałam, a propos kompletu z którego zdjęcie łóżeczka wkleiłam, że jednej dziewczynie po 2 miesiącach zaczęły się mebelki łuszczyć ... nie pamiętam jaka to była firma ...bo wiadomo firma firmie nie równa... dlatego trzeba przy takich ładniutkich i nowatorskich gadżetach sprawdzać wszystko! ... to taka dygresja:-D


ola - spokojnie:-D ja póki co planuje tez tylko łóżeczko(komodę wykorzystam tę co mam) ... by umieścić je w sypialni i tyle:-) a jak będą pieniążki i dzieciaczek większy to wtedy zrobić dzieciaczkowi wypasiony pokoik:-) mam nadzieję że przez was nie zmienię zdanie by już teraz urządzać! bo na dzień dzisiejszy uważam że to bez sensu:-D ale chętnie pooglądam/pochwalę/ew pokrytykuje wasze pomysły :-D
 
Ostatnia edycja:
Ola zmieniłam opis speszyl for ju :*
A tak naprawdę to miałam na myśli i kącik w naszej sypialni i oddzielny pokoik :)
Ja chcę urządzić oba!
Kącik w sypialni z łóżeczkiem, półkami nad nim i komodą, żeby było wygodniej i lżej wstawać po nocach ;)
A z pokoju przeznaczonego dla Malucha (mieszkanie wybraliśmy w marcu i już wtedy wiedzieliśmy, który pokój będzie dla potomka) zrobię taką bawialnię, żeby mi się wszystkie miśki, lalki, auta, klocki, kolorowanki i tony kredek nie walały po salonie ;p Wiem, że uniknąć zupełnie się tego nie da, ale chociaż może zminimalizować hihihi ;)

A oto jak wygląda teraz (chwilowo pokój spadów, czyli rzeczy, które jeszcze nie znalazły swojego miejsca), całe 9,5m kw.:

Zobacz załącznik 277964

Ja miałam pomysł, żeby zrobić w nim puchatkowo, ale mężu mnie przekonał na zoo :)
 
Ostatnia edycja:
to suuuuuuper pomysł malinka... ja się przyznam do jednego... remontowalismy mieszkanie jakieś 2-1,5 roku temu ... i nie planowaliśmy dziecka na najbliższe 4 lata ... więc ja z mieszkania 3-pokojowego zrobiłam 2-pokojowe... bo zawsze marzyłam o jadalni więc połączyłam kuchnię z pokojem... no i teraz mam "wypasioną" czarno - czerwoną kuchnię z super jadalnią... a plany nam się zmieniły...spodziewamy się mini-futrzaczka ... więc pozostaje opcja sypialnia + kącik małego futrzaczka czyli łóżeczko i komódka ... teraz liczę tylko na jedno... że uda nam się za jakies 2 lata to sprzedać a kupić nowe i jeszcze większe mieszkanko ...wtedy będzie i sypialnia i jadalnia i pokój dla większego juz futrzaczka:-D
 
my niestety mamy przez najblizsze 2 lata jeden pokoj wiec tylko kacik bedzie pomyslow mam bardzo duzo iz miejsca malo a efektem pochawale sie juz po zrobieniu dokladnie jeszcze nie wiem kiedy to nastapi moze kolo pazdziernika:)
 
Hahaha i ja już prawie popełniłabym taki sam błąd tyle, że z 4pokojowego chciałam zrobić 3, bo małe te pokoje, 9 i pół metra kwadratowego to klitki, no ale eM mnie przekonał, że i tak chcemy więcej niż jedno dziecko, to musimy mieć więcej pomieszczeń (a czy kiedyś wreszcie wybudujemy dom to póki co uuuuuuu odległe marzenie).
Rozkład został więc taki jak był: nasza sypialnia, pokój garderobo-kompowy i trzeci czekający na swojego małego lokatora ;)
 
Malina dzieki:-),ja mam sypialnie ok 12m,na jednej scianie jest zabudowana szafa,na przeciwko okno,na scianie z drzwiami na samym srodku wystaje komin na ok 20x90,takze mamy tylko łozko i juz jest ciasno:szok:.Moze mamy u nas na ''marcoweczkach'' jakas pania architekt i mi cos podpowie?jak tu jeszcze zmiescic kacik dla dzidziusia?;-)
Futrzaczku trzymam kciuki za powodzenie planu:-).To łozeczko mi sie podobało ale nie pasuje nam do szafy i jest drogie,no i widac ze cena nie idzie z jakoscia;-).
 
malinaa ja mam pokoik dla dziecka tej samej wielkości, ale teraz mamy tam lokatora. Póki nie pracuję, dodatkowe pieniążki są nam bardzo potrzebne, więc nasze maleństwo będzie z nami pewnie mieszkało aż do pół roczku. Tak strasznie chciałabym móc urządzić ten pokoik, ale trzeba mieć fundusze, a nasze całe mieszkanie niestety nadaje się do remontu :-( wygląda okropnie, prawdopodobnie weźmiemy kredyt, kiedy ukochany dostanie umowę na stałe. Dopiero co zaczął nową pracę, ale idzie mu dobrze :happy: możliwe, że już za miesiąc podpiszą z nim umowę na dłużej, ale nie chcę zapeszać tfu tfu.
Kiedyś byłam w pewnym przedszkolu na praktykach i mieli przepiękną klatkę schodową, wszystko wyglądało jak podwodny świat. Ściany w morskim kolorze, kolorowe rybki, zatopiony statek, skrzynia ze skarbami, muszelki, kraby, glony. Wyglądało to niesamowicie i tak chciałabym ozdobić pokój maleństwa.:-D
 
reklama
W takim razie koncia trzymamy kciuki za młodego tatę :D

Ola a nasza sypialnia ma 9m hahaha ale jestem dobrej myśli - szukam wciąż łóżeczka.....
Wszystkie takie nijakie....
 
Do góry