reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoje swoim Maluchom

magdzior my mamy takie łóżeczko z Ikei i jesteśmy bardzo zadowoleni. Oczywiście piszę o Jasiu,bo dla Ani to jeszcze zdecydowanie za wcześnie na takie odkryte łóżeczko. Jaś zaczął w nim spać jak miał chyba 2,5 roku.
 
reklama
Pokażę Wam kącik mojego śpiocha :D

Zdjęcie0658.jpg
 
reklama
Oj 124 strony tematu, aż ciężko by mi było przez to przebrnąć. Dlatego nie wiem czy odświeżam czy może zarzucam nowy temat (w razie odświeżania wybaczcie :p). Interesuje mnie czy sami malowaliście pokoiki dla dzieci, nie chodzi mi o takie zwykłe malowanie, że cała ściana na zielono tylko o malowanie np. postaci z bajek itp. To pomysł na świetną zabawę dla obojga rodziców a przy okazji można maluchowi zrobić prawdziwą bajkową krainę :) chętnie podpowiem jak zrobić to bez jakiegoś specjalnego talentu artystycznego. Takie wskazówki jak zrobić pięknie, tylko nie wiem czy jest zainteresowanie na taki temat (a nie chcę pisać w próżnie dlatego pytam)
 
Do góry