reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoje swoim Maluchom

a to wiem że sa takie farby, na pewno ma takie flugger - możesz je ścierać gabką i podobno dają radę ... będę taką farba kuchnię w domku nad jeziorem na dniach malowała więc zobaczę jak to wygląda:-)
 
reklama
Powaliły mnie te mebelki:

1.jpg
2.jpg
 
Ola - Voxowe meble dla dzieci są śliczne i z doświadczenia siostry i koleżanek wiem, że bardzo solidne. A to ważne, żeby nie chybotały Ci się, czy żeby nie zaczęła farba odłazić.
Dla mnie niestety te zestawy z Voxa są za małe trochę, ja potrzebuję i duuużej szafy i dużej witryny-biblioteczki. Bo książek dla dzidziola już mamy masę, a liczyć się pewnie będą w setki.

Co do tablicy na ścianie - słyszałam, że są ponoć takie farby, które dają powłokę jak tablica - można na niej rysować i jest chyba magnetyczna.
 
Bosonozka wydaje mi sie ze czesc mebelkow dzieciecych z tej firmy ma odpowiedniki w dorosłej wersji,wiec mozna by dokupic cos wiekszego(np modern jest tez dla ''dorosłych'').
 
Hej Dziewczyny
My mamy jeszcze inną sytuację - mamy wolny pokój, który jest już umeblowany. Meble nie są dziecięce, są trochę w stylu "kowbojskim" (Indiana) ale mają dopiero niecałe 5 lat i szkoda ich zmieniać więc będziemy musieli kreatywnie pobawić się dodatkami by stworzyć z niego pokój dziecięcy (mam już pewien plan na początek - drewniane zabawki, jakiś konik na biegunach, jasne pastelowe pluszaki i kolorowe księżeczki. Musimy tylko dokupić łóżeczko (w podobnym stylu - drewniane) no i zrobić coś z toną rzeczy, które teraz "stroją" ten pokój a zupełnie nie pasują do pokoju dziecięcego :-)

A meble są tego typu (fotka z netu):
indiana-2.jpg
 
reklama
farba jak tablica...mam taka w kuchni :) tego lata zrobilam i mozna po niej pisac i scierac bez problemu. Zrobilam dwie warstwy i bardzo ladnie wyglada :)
chcialam zrobic tez magnetyczna, ale wyprobowalam na desce i cos nie wyszlo, moze za malo wymieszalam (bo w niej sa takie opilki metalu do ktorych przyczepia sie magnes)

mysle ze we wiekszych sklepach z farbami nie ma problemu kupic.

a co do pokoju dla dziecka..........hyhy nie wiem jeszcze do konca gdzie bedziemy mieszkac ;)
 
Do góry