reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoje swoim Maluchom

reklama
ja w ciagu ostatnich 3,5 roku przeprowadzilam się 4 razy......w ciagu ostatnich 10 łącznie 8, a za chwilę następna przeprowadzka i dopiero jak będę na miejscu to uwierzę :) bo ostatni czas to jak na kempingu i mały przeważnie miał pokój razem ze mną...
ale czekam na wieści od męża o nowym lokum :)
 
o rany - faktycznie!!:szok: ale wiesz fifronie, pewnie dlatego, że ma "funkcję pobudzania zmysłu węchu dziecka dzięki zatrzymanym w pokrowcu zapachom - ślina, łzy dziecka" (BĄKI rozumię też ?!):oo2::tak::-D

za to trzeba przyznać, że ładne - kolorowe ;-)
 
Ostatnia edycja:
ale szalejecie z tymi pokojami hahha

ja to narazie nie mam weny na pokoj najpierw przeprowadzka nas czeka potem zaczne myslec nad pokojem czy tez koncikiem...
 
Pinka, to tak samo jak ja :) teraz to myślę o pakowaniu kartonów ;) ale już wiem jakie chcę mieć łóżko dla nas :D w IKEI jest takie z baldachimem i już dawno sobie upatrzyłam :) a dla dzidzi mam po Olafie fajne, w którym do roku i dłużej można spokojnie spać i materac fajny jest, ale może na biało ramę przemaluję.
 
Pomysł łóżeczka ciekawy, ale cena powaliła mnie na kolana, i zrzuciła szczękę na podłogę. Mnie na pewno nie będzie stać na takie wydatki.

haha, to prawda - mnie tez cena powalila na kolana, tym bardziej ze te mebelki wymyslilam sobie jak jeszcze byly w zapowiedziach. No ale przekonsultowalam to z kilkoma osobami, specjalizujacymi sie w tematyce rozwoju dziecka i postanowlilam ze inwestuje w lozko a pooszczedzam na innych rzeczach :)
 
nie zapomnijmy urządzając kącik bądź pokoik dla maluszka o przyciemnianej lampce:-) jedna z sierpniówek wynalazła takie cacko:
lampka.JPG

z tego co pamiętam są różne fajne dziecięce lampki w IKEI ... tak jakoś się nasunęło więc napisałam:-D a nasunęło się bo jestem taaaaaaaaaaaaaaaaaka rozkojarzona i tylko o małym futrzaczku myślę :-D
 
A ja na razie myślę o naszej sypialni..
Ściany są oliwkowe, z wyjątkiem jednej, która została biała i czeka na swoją fototapetę 2mx2m:

fototapeta do sypialni.jpg

Łoże małżeńskie plus komodę zakupimy pewnie (jak wszystko inne w naszym mieszkanku) w Ikea, wybrałam białe 160cm Aneboda:

Ł
Obok postawię big komodę na ubranka Malucha, Malm made by Ikea of koz:

Komoda Malm 380zł.jpg


A teraz tamtararararaaaaaaaaaaa znalazłam moje łóżeczko :D

Ł

A nad łóżeczkiem któraś z tych półek:

P lub P
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja na razie myślę o naszej sypialni..
Ściany są oliwkowe, z wyjątkiem jednej, która została biała i czeka na swoją fototapetę 2mx2m:

Zobacz załącznik 280240

Łoże małżeńskie plus komodę zakupimy pewnie (jak wszystko inne w naszym mieszkanku) w Ikea, wybrałam białe 160cm Aneboda:

Zobacz załącznik 280241
Obok postawię big komodę na ubranka Malucha, Malm made by Ikea of koz:

Zobacz załącznik 280242


A teraz tamtararararaaaaaaaaaaa znalazłam moje łóżeczko :D

Zobacz załącznik 280243


wszystko mi sie kochana bardzo podoba w moim gusciku ze tak powiem;-)
 
Do góry