reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoje swoim Maluchom

Zastanawiam się tylko teraz gdzie ja będę stawiać wanienkę...
Może lepsza byłaby niższa, a szersza (o ile wejdzie do pokoju w ogóle) komoda, o taka:







Komoda Malm 480zł.jpg
No bo na łóżku kłaść wanienkę to niewygodnie kąpać, szczególnie noworodka, jak ja mam takiego stracha..
A potem całe wyro ochlapane ;)
Macie jakieś pomysły na miejsce na wanienkę???? Albo przetestowane już sposoby kąpielowe????
 
reklama
kochana ja nie stawiałam wanienki na niczym bo z kolei bałam sie ze przez chwile nie uwagi wanna mi sie zeslizgnie i spadnie( urojenia moze) dlatego tez kładłam wanne na ziemi a ja sobie na nia klekalam czy siadałam i pluskałam niunie
 
sa takie jakby pojemniki dosc szerokie i dosc duze do ktorych sie zabawki dzidziusia wklada i wg mnie maja perfekcyjne wymiary jesli chodzi o przydatnosc pod wanienke dla bejbusia:) o np takie cus jak piesek na tym lezy zobacz:ja chcem takie mebelki:)
IMG_18.jpg
 
Przesłodkie mebelki :) To umeblujesz maluchowi cały pokoik :)
Ja na razie chyba jego pokój zostawiam w spokoju, a zamieszka z nami w sypialni, będzie mi łatwiej wstawać w nocy..
Fajny pomysł z tą skrzynią, niestety ja ledwie łóżeczko wcisnę ;)
Chyba zostanę przy mniejszej komodzie.. Tata będzie od kąpieli, więc sięgnie i dopilnuje silną ręką, żeby nic się nie ześlizgnęło i będzie git!
A na podłodze bym miejsca nie miała hahahaha
Zresztą zrobię foty po wycieczce do Ikei to same zobaczycie ;))))
 
u mnie tez tatus bedzie kapal bo ja sie beje strasznie ale z tym stawianiem wanienki na czyms to faktycznie chyba na niczym lepiej nie stawiac tak w razie w! bo pewnie nerwy i stres i tak nas zje podczas pierwszej kapieli:/ ale co tam i tak warto na to czekac hehe
 
My wanienkę stawialiśmy na stole w pokoju i było nam wygodnie młodego kąpać, jednak to chwilkę trwa. u nas też tatuś kąpał i chyba by mu krzyż pękł w pozycji bliższej ziemi. Ja synek skończył pół roku i już dobrze siedział, to jego wanienkę wkładaliśmy do naszej i już pluskaliśmy się normalnie w łazience
 
buziaczek1 napisz mi, że są to mebelki polskiego producenta lub że są dostępne w Polsce. To jest chyba moja miłość od pierwszego wejrzenia :):)
 
My wanienkę stawialiśmy na stole w pokoju i było nam wygodnie młodego kąpać, jednak to chwilkę trwa. u nas też tatuś kąpał i chyba by mu krzyż pękł w pozycji bliższej ziemi. Ja synek skończył pół roku i już dobrze siedział, to jego wanienkę wkładaliśmy do naszej i już pluskaliśmy się normalnie w łazience

Dokładnie tak asamo było i u nas


Mebelki śliczne!!!
 
reklama
Malina, gdzie takie łóżeczko można zdobyć? Co to za firma? Boskie jest, najładniejsze jakie dotąd widziałam. I jakie praktyczne z tymi szufladkami!

Katja, jak ja znam "te" spojrzenia :-)
 
Do góry