reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzanie wnętrz

Dołączył(a)
9 Maj 2014
Postów
3
Może podzielimy się jakimiś wskazówkami co do wystroju wnętrz??Jakieś pomysły, skąd inspirację mamy??
 
reklama
Może podzielimy się jakimiś wskazówkami co do wystroju wnętrz??Jakieś pomysły, skąd inspirację mamy??
Bardzo prosta sprawa z tymi inspiracjami, otóż: opcja pierwsza to projektant, opcja druga to internet:) Ja zawsez wybieram opcję drugą bo uwazam, że wętrze urzadzone po swojemu ma jakąś duszę i klimat. jesli mam doradzić to szukam stron z aranzacją wnętrz i jak mi się podoba to po prostu robię to samo u siebie, oczywiście nie zawsze się da dostać wszystkie rzeczy, dodatki, kolory ale efekt i tak jest taki sam:) ostatnio robiłam pokój dzienny z tej strony: Dom z pomysłem - strona główna ale stron jest tak wiele w internecie, ze naprawdę łatwo odnaleźć swój gust:) Miłego urządzania:)
 
Chciałabym zmienić komplet wypoczynkowy w mieszkaniu. Przeszukałam już sieć, ale jako że nie jestem typem ryzykanta wolę skorzystać z zakupu w sklepach, które znam i wiem, że mają swoje stacjonarne odpowiedniki.

Dlatego proszę, zerknijcie kobiecym okiem na te komplety: http://www.brw.com.pl/meble_tapicerowane/moduly_tap/
i doradźcie proszę, który wybrać. Są podobne do siebie, a jednak inne ;)
 
Ja bardzo często inspirację czerpę z for i portali internetowych gdzie naprawdę można znaleźć rewelacyjne pomysły dotyczące aranżacji wnętrz czy pokoju dla dziecka. Ostatnio bardzo podobają mi się fototapety.
 
Hej, a ja mam do Was prośbę o rade odnośnie urządzania salonu. Chciałbym go udekorować w stylu skandynawskim, białe ściany, jasne meble, raczej minimalistycznie. Mam trochę problem z oknami, nie wiem jak je udekorować. Żaluzje czy rolety do stylu skandynawskiego pasują chyba średnio. Myślałam o jakichś prostych, białych karniszach, coś stąd na przykład i do tego jakieś proste zasłony, w jednym, jasnym kolorze. Myślicie że będzie ok?
 
Hejka wszystkim :)

Zastanawiam się właśnie w tym momencie nad montażem żaluzji u siebie w mieszkaniu. Jakie ogólnie macie z nimi doświadczenia? Według Was lepsze są rolety czy właśnie żaluzje? Ja się właśnie zastanawiam nad wyborem czegoś naprawdę dobrego i sensownego... Moją uwagę póki co przykuła ta firma z Katowic Link do: Okna, drzwi, rolety, żaluzje, bramy Katowice, Chorzów, Ruda Śląska Mają naprawdę dość duże doświadczenie, a ich dotychczasowe realizacje zdecydowanie zachęcają :) Czy ktoś z Was miał może już z nimi jakąś styczność? Mieszkam na śląsku, więc szukam właśnie wśród firm z tego regionu... Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym temacie :)
 
Ostatnia edycja:
Wydaje mi się, że rolety są bardziej estetyczne, ale to kwestia gustu. Ja mam w domu zaciemniające, świetnie się sprawdzają.
W zeszły roku zdecydowaliśmy się z mężem na wielkie zmiany. Poszliśmy trochę na żywioł, ponieważ kolory ścian wybieraliśmy dopiero w sklepie. W internecie jest teraz mnóstwo aplikacji, które mają pomóc w wyborze, ale są one takie sobie. Nie mogliśmy sobie pozwolić na rozebranie mebli w kuchni, więc oblepilam je specjalną folią, w sklepach jest ogromny wybór, a suszarkę mam w domu. Kupiłam sporo małych dodatków, które całkowicie zmieniły nastrój w mieszkaniu. Dużo zmienia też przestawienie mebli. W tym roku planujemy kupić nowe meble do salonu, bo te które mamy teraz zajmują zbyt wiele miejsca, a ni są aż tak funkcjonalne.
Generalnie małym nakładem środków osiągnęliśmy bardzo ładny efekt końcowy.
 
U mnie po prostu projektowało studio projektowe RAMARAMA z Warszawy, ale projektują w calej Polsce
 
Również korzystam z pinteresta. Ale nie tylko w przypadku inspiracji wnętrzarskich. Uważam, ze strona jest rewelacyjna jeśli chodzi o szukanie informacji o smacznych przepisach oraz pielęgnacji urody :) Rzeczywiśćie jest tam wiele dobrych porad.

Sama zastanawiałąm się ostatnio nad balustradą do domu. Jak zapatrujecie się na taką kutą?
balustrada_zewn%C4%99trzna_wst%C4%99ga_efekt_metal_01-600x400.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kilka ciekaywch miejsc z inspiracjami, do których warto jest moim zdaniem zajrzeć
Blog Makehomeeasier
Wnętrzazewnętrza
Pinterest - niesamowita baza inspiracji oraz pomysłów, czesto zaglądałam sobie na stornę szukając pomysłów na dekoracje do swojego domu :)
Jak również Homedecor - mozna znaleźć tam również linki do sklepów
Z polskich firm ceramicznych mogę polecić ceramikę Bolesłąwiec, która o dziwo często jest o wiele bardziej znana za granica niż w Polsce. Sa to przepiękne, recznie malowane dodatki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry