reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzenie do robienia mleka z ziaren

Dołączył(a)
11 Lipiec 2008
Postów
1
Witam,
Jestem nowy na forum, mimo wszystko mam prośbę do użytkowników.
Nasza dzidzia - jak się niedawno okazało uczulona jest na latozę (chyba nazywa się to skazą białkową).
Znalazłem w związku z tym urządzenie które robi mleko z różnych ziaren mi. soji, ryżu, sezamu, orzeszków. Proszę o opinię osób które kupiły lub mają znajomego który je kupił.
www.marqs.com.pl/pokaz_produkt.php?id_produkt=30

Czy jest warte swojej ceny, czy mleko z niego uzyskane smakuje dzieciom?
Jeżeli wszystko z nim Ok było by to znakomitą i tanią alternatywą dla mleka sojowego w kartonie i bardzo drogiego mleka ryżowego.
W oczekiwaniu na opinie.
KM.
 
reklama
packetm niestety nie znam urządzenia.co do nietolerancji laktozy, to nie to samo co alergia na białko mleka krowiego nazywana rowniez skazą białkową, a ogólnie alergią pokarmową.dzieko przy skazie oprócz alergii na białko, zle reaguje na rozne inne alergizujące produkty zywieniowe. Najpierw upewnij się na co uczulone jest twoje malenstwo, nie kombinowalabym tu z soją, bo rowniez uczula (u nas tak bylo)podobnie orzeszki, sezam-przy alergii odpadają. co do mleka ryzowego, a wlasciwie samego ryzu, sa lekarze, ktorzy odradzają go przy skazie bialkowej, choc u mojego synka ryz przeszedl i jest ok. nie wiem w jakim wieku jest wasze malenstwo, ale napewno takie wlasnorecznie zrobione mleko z roznych nasion nie zaspokoi zapotrzebowan dziecka na rozne skladniki mineralne i witaminy, o ile dziecko jest karmione tylko tym mleczkiem, a poza tym moze sie okazac, ze dziecko sie uczuli na wszystkie te nasionka, orzeszki,soję itd. co przy podejrzeniu skazy białkowej jest wysoce prawdopodobne ;-) moim zdaniem moga to byc pieniazki wyrzucone w błoto, no chyba, ze rodzice zrobia sobie z niego uzytek ;-)
 
Do góry