reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Usc

Mam problem i chciałam sie poradzić. Możliwe że za tydzień rodzę wieć prosze o jak najszybszą odpowiedz. A więc mam dziecko z nigeryjczykiem i on niestety nie może być przy narodzinach dziecka. Nie jesteśmy małżeństwem. Czy będę mogła nadać synkowi jego nazwisko??? Ojciec dziecka nie może przyjechac ze względu na prace a bardzo nam na tym zależy. I jeszcze jedno. Wybraliśmy angielskie imię czy uznają mi w usc bo słyszałam że mogą nie uznać. Tak w ogóle wybraliśmy Jardel. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

reklama

Karolina Puławy

Zaangażowana w BB
Wydaje mi się, że powinni uznać obcobrzmiące imię, ale wiadomo jak to u nas jest... zależy od dobrej woli urzędnika, dlatego najlepiej poszukać w ustawach mówiących coś na ten temat żeby w razie czego pokazać urzędniczce przepis:-)
W moim mieście jest dziewczyna, która ma na imię Lorena, a był taki przypadek niedawno, że w tym samym naszym USC nie chcieli zapisać dziewczynki o takim imieniu... obys trafiła na przyjaźnie nastawionego urzędnika...

dib2

Mama Sary - 06.12.2008r.
Miasto
powiat mikołowski
co do nazwiska to może być problem bo partner musi wyrazic zgode na to, a jeżeli nie ma go w polsce to może być mały problem. Najlepiej przejdz się do urzędu w twoim mieście lub wejdz na strone internetową wyślij maila z zapytaniem lub poprostu zadzwoń puki czas.

Karolina00

Moi dwaj mężczyżni...
Miasto
Walim, Walbrzych, Poland, Poland
Na pewno Twoje dziecko bedzie miało Twoje nazwisko, jeśli nie jesteście małżeństwem, a Twojego chłopaka nie ma w kraju. Przecież nikt Ci na słowo nie uwierzy. Równie dobrze mogłabyś podać, że ojcem Twojego dziecka jest Brad Pitt :) Pozdrawiam!

justyna1988

Zaciekawiona BB
Miasto
Milton Keynes
Z tego co wiem jesli jeden z rodzicow ma zagraniczne obywatelstwo mozna nadac zagraniczne imie (moj chlopak jest anglikiem wiec sama sie dowiadywalam).
Nie jestem w 100 % pewna ale tak mi sie wydaje.

reklama

sylllwiaaa

Fanka BB :)
Miasto
Ck
A ja dalam mojemu synkowi na imie Nicolas, i nikt sie o nic nie czepial w USC a to tez nie jest polskie imie:-)

Do góry