reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg 13 tc płeć dziecka

Paxindian

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
31 Październik 2018
Postów
40
Hej! Czy któraś z Was po badaniu usg w 13 tygodniu miała takie zdjęcie ? Podobno na podstawie wyrostka płciowego można określić płeć dzieciątka. Pomoże któraś ? Z góry dziękuje za pomoc.
 

Załączniki

  • 98A32820-9999-45E2-A95B-07571E67FAD6.jpeg
    98A32820-9999-45E2-A95B-07571E67FAD6.jpeg
    600,6 KB · Wyświetleń: 11 175
reklama
Hej! Czy któraś z Was po badaniu usg w 13 tygodniu miała takie zdjęcie ? Podobno na podstawie wyrostka płciowego można określić płeć dzieciątka. Pomoże któraś ? Z góry dziękuje za pomoc.
Hej, a lekarz co mówił?
Dla mnie to czarna magia nie wiem jak lekarze coś widzą :D
 
Lekarz podobno widzi dziewczynkę ;) Nie nastawiam się, bo to jeszcze wcześnie. Pewnie na połówkowym badaniu będzie widać coś więcej. Ale ciekawość mnie zżera :(:p i dlatego szukam odpowiedzi:D
 
U mnie w skończonym 12tyg lekarz prawidłowo rozpoznał płeć. Ale to lekarz, nie ja, więc ze zdj nie pomogę.
Myślę, że gdyby gin nie miał pewności co do płci to nie mówiłby o niej już w 13tyg.
 
Najgorsze jest to czekanie hehe:laugh2:
U mnie w skończonym 12tyg lekarz prawidłowo rozpoznał płeć. Ale to lekarz, nie ja, więc ze zdj nie pomogę.
Myślę, że gdyby gin nie miał pewności co do płci to nie mówiłby o niej już w 13tyg.
Ooo jak fajnie:hmm: pewnie zależy od doświadczenia lekarza no i sprzętu usg.
 
U mnie w skończonym 12tyg lekarz prawidłowo rozpoznał płeć. Ale to lekarz, nie ja, więc ze zdj nie pomogę.
Myślę, że gdyby gin nie miał pewności co do płci to nie mówiłby o niej już w 13tyg.
Właśnie tez tak myślimy. W pierwszej ciąży o płci powiedział dopiero na badaniu w 20tc, bo synek podczas wcześniejszego badania obracał się i nie można było nic zobaczyc. A teraz jakaś informacja jest..
 
reklama
Do góry