reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg 13 tydzień płec dziecka

Załączniki

  • 20200128_162413.jpg
    20200128_162413.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 1 649
reklama
wiesz co generalnie z takiej pozycji ciężko cokolowiek odczytać w tym tyg ciąży(choć jak byłam na 3 genetycznym -"30 tc" to siusiaka i w takiej pozycji było widać). No i 13 tc to dość wcześnie... poczekaj do kolejnej wizyty.
 
Ostatnia edycja:
Które na foto to nub ☺️? Pytam bo również miałam usg w 13tc i mam identyczne, ale mnie zaciekawilyscie 😂
Nub to ta biała kreseczka w okolicy miednicy. Kiedy jest równoległa do kręgosłupa - będzie dziewczynka. Kiedy odstaje pod kątem 30 stopni - chłopiec. Wpisz w Google „nub theory” i zobaczysz na zdjęciach o co chodzi ;)
 
Hej :) nie wiem czy pomoge, ale bylam w poniedzialek na badaniach prenatalnych, 13+0 i posiadam zdjecie na podstawie ktorego uslyszalam "po wyrostku wstepnie dziewczynka". Mam wrazenie, ze na Twoim zdjeciu widac nie caly, lecz czesc wyrostka, ale to co widac jest raczej rownolegle jak u mnie, niz sterczace :) choc Twoj lekarz twierdzi, ze chlopczyk :-?
Przyznam, ze ja bardzo nie chcialam uslyszec juz teraz domyslow na temat plci, wolalam poczekac conajmniej do polowkowego usg, ale lekarz ledwo przylozyl glowice do mojego brzucha, nie zdarzylam jeszcze dobrze zrobic wdechu i wydechu, a ten juz wystrzelil z plcia. Jest mi ona obojetna, ale jednak czlowiek sie sila rzeczy nastawia, slyszac od lekarza rozne domysly ;) jest tu moze jakas mama, ktora juz ma Dzieciatko przy sobie (i niepodwarzalnie zna plec), a usg z prenatalnych bylo podobne do mojego?
DSC_0283.JPG
 
Hej :) nie wiem czy pomoge, ale bylam w poniedzialek na badaniach prenatalnych, 13+0 i posiadam zdjecie na podstawie ktorego uslyszalam "po wyrostku wstepnie dziewczynka". Mam wrazenie, ze na Twoim zdjeciu widac nie caly, lecz czesc wyrostka, ale to co widac jest raczej rownolegle jak u mnie, niz sterczace :) choc Twoj lekarz twierdzi, ze chlopczyk :-?
Przyznam, ze ja bardzo nie chcialam uslyszec juz teraz domyslow na temat plci, wolalam poczekac conajmniej do polowkowego usg, ale lekarz ledwo przylozyl glowice do mojego brzucha, nie zdarzylam jeszcze dobrze zrobic wdechu i wydechu, a ten juz wystrzelil z plcia. Jest mi ona obojetna, ale jednak czlowiek sie sila rzeczy nastawia, slyszac od lekarza rozne domysly ;) jest tu moze jakas mama, ktora juz ma Dzieciatko przy sobie (i niepodwarzalnie zna plec), a usg z prenatalnych bylo podobne do mojego? Zobacz załącznik 1135290
Za 2 tygodnie mam iść do mojego ginekologa prowadzącego i to będzie 18 tydzień więc wtedy chyba już będę wiedzieć czy lekarz na prenatalnych miał rację .Gdzie większości że zdjęcia mówią mi że dziewczynka jak i tu na forum wiec gdzieś mi w głowie siedzi dziewczynka i jeszcze się łudze 🙈
 
reklama
jest tu moze jakas mama, ktora juz ma Dzieciatko przy sobie (i niepodwarzalnie zna plec), a usg z prenatalnych bylo podobne do mojego?
Jak sobie poszukasz w moich wpisach zamieszczałam foto - nub mojej trzeciej córki wyglądał niemal tak jak twój :) Drugiej córki bardzo podobnie, pierwszej i syna niestety nie wiem, nie mam takich ujęć na których coś widać. W 13 tygodniu to, co mogłoby się podnieść, już by się raczej podniosło, choć statystycznie gdzieś czytałam, że w 13 tygodniu jest kilka procent możliwości błędu. W 12 tygodniu jest to 20% a w 11 to w zasadzie 50/50. Wiadomo, na polowkowym nie powinno już być wątpliwości, wiec pozostaje poczekać. Ciekawe, że lekarz tak się wyrywał do stwierdzania płci... Najczęściej lekarze mówią, że to za wcześnie itd.
 
Do góry