reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG 16 tydzień

Angel92

Początkująca w BB
Dołączył(a)
25 Styczeń 2023
Postów
21
Witam ,dziewczyny dziś byłam u ginekologa i na podstawie tego zdjęcia USG Pani ginekolog stwierdziła że to najprawdopodobniej dziewczynka .
Podobno jeśli właśnie wyrostek idzie równolegle do kręgosłupa to właśnie dziewczynka ja na tym zdjęciu go nie widzę albo jestem ślepa jak myślicie ? :)
 
reklama
Zdjęcie USG
 

Załączniki

  • IMG_20230125_121654.jpg
    IMG_20230125_121654.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 106
Kiepskiej jakości zdjecie, także ciężko zobaczyć.
Ale skoro lekarz coś widzi, to wierz mi, zna się 100% lepiej niż my ;)

Poczekaj do połówkowych, tam będziesz miałą jeszcze większą pewność ;)
 
Witam ,dziewczyny dziś byłam u ginekologa i na podstawie tego zdjęcia USG Pani ginekolog stwierdziła że to najprawdopodobniej dziewczynka .
Podobno jeśli właśnie wyrostek idzie równolegle do kręgosłupa to właśnie dziewczynka ja na tym zdjęciu go nie widzę albo jestem ślepa jak myślicie ? :)
Mi w 19tc powiedział że dziewczynka. Miesiąc później już nie był tego taki pewny i do dziś tkwię w niewiedzy, a mamy 27+0.
 
Mi szybko lekarz powiedział, że chłopiec, ale zaznaczyła Pani Doktor odrazu, że nie na 100 procent, tylko 80. Co wizytę potwierdzała na 90 procent. 😆😁 to prawda, że po wyrostku można stwierdzić płeć, jednak pomyłki zdarzają się. Ja swoje usg z wyrostkiem porównywałam na necie, ale sens tego był słaby. Wręcz śmieszne, bo po to chodziłam do lekarza, aby jemu ufać a nie bawić się w lekarza. Nie martw się, dziecko będzie większe lekarz będzie potwierdzać płeć. Najważniejsze, że zdrowe.
 
No właśnie na połówkowe idziemy 7 marca ,przy pierwszym dziecku już w 12 tygodniu stwierdziła że chłopczyk i faktycznie był chłopczyk.
Teraz widziałam że bardzo się starała żeby zobaczyć płeć no i faktycznie jak to ona powiedziała ,,nic tam nie dyndało między nóżkami ".
W sumie fajnie by było gdyby znowu miała rację bo byłaby parka.
 
reklama
No właśnie na połówkowe idziemy 7 marca ,przy pierwszym dziecku już w 12 tygodniu stwierdziła że chłopczyk i faktycznie był chłopczyk.
Teraz widziałam że bardzo się starała żeby zobaczyć płeć no i faktycznie jak to ona powiedziała ,,nic tam nie dyndało między nóżkami ".
W sumie fajnie by było gdyby znowu miała rację bo byłaby parka.
3mam kciuki w takim razie, aby sprawdziła się dziewczynka
🙂
 
reklama
Do góry