reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG 17 tydzień - płeć dziecka

Ja wszystkim mówię, że płeć to niespodzianka, chociaż chyba w okolicy 13 tygodnia już doktor powiedziała i to teraz wygląda, że miała rację. Ubranka mam neutralne, trochę po bratanku i bratanicy. Pokój jest zielony, a łóżeczko żółte z pomarańczowym.
 
reklama
Eh rozumiem. Jestem pewna, że zakochasz się w chłopcu :) po prostu potrzebujesz czasu, żeby zaakceptować fakt, że nie jest tak jak to sobie zaplanowałaś.
Tez tak myśle, chociaż wczoraj naprawdę to przeżyłam. Jeszcze wróciłam do auta i zobaczyłam tez zawód męża, bo mówił, ze śniła mu się córeczka i tak o, wyszło smutno. No ale, będziemy się cieszyć z tego co będzie. Teraz przynamniej mamy pewność, ze będziemy walczyć o drugiego bobika 😇
 
Tez tak myśle, chociaż wczoraj naprawdę to przeżyłam. Jeszcze wróciłam do auta i zobaczyłam tez zawód męża, bo mówił, ze śniła mu się córeczka i tak o, wyszło smutno. No ale, będziemy się cieszyć z tego co będzie. Teraz przynamniej mamy pewność, ze będziemy walczyć o drugiego bobika 😇
Rozumiem Cie doskonale, czekam
na trzeciego syna. Masz ten plus, ze jeszcze masz szanse naprawde, mozesz miec parke a siorka starszego brata🙂
 
To u mnie w 11 tygodniu wyszedł na usg chłopczyk. A tak jak wcześniej ktoś tu pisał, ze z chłopaka raczej trudno zrobić dziewczynkę wiec zakodowałam sobie w głowie, ze będzie synek🤭 w 17 tygodniu przyszedł wynik Nifty a na nim plec „żeńska” 😅 no nie mogłam ogarnąć jak to się stało 😆 w zasadzie nie wierzyłam do samych połówkowych jak 2 lekarzy potwierdziło wynik z nifty 😝 ciężko było mi się przestawić.
Ale dla pocieszenia dodam, ze mam już córkę i mam syna. Było mi to w zasadzie obojętne jaka plec będzie miało 3 dziecko, ale synek to synek 😋 jest to całkiem inna relacja niż mama i corka 😝
 
reklama
Tez tak myśle, chociaż wczoraj naprawdę to przeżyłam. Jeszcze wróciłam do auta i zobaczyłam tez zawód męża, bo mówił, ze śniła mu się córeczka i tak o, wyszło smutno. No ale, będziemy się cieszyć z tego co będzie. Teraz przynamniej mamy pewność, ze będziemy walczyć o drugiego bobika 😇
Znam parę, która tak walczyła o dziewczynkę, że trzasnęli najpierw pięciu synów :p
Wiele ludzi ma tak, że chce konkretnej płci, a wychodzi inaczej. Ale to przechodzi. Trzeba sobie w głowie przestawić.
U nas też będzie chłopak (potwierdzone Sanco), a bardzo chcieliśmy dziewczynkę, ale ja w głowie sama pracuję nad tym, żeby syn nawet w brzuchu nie odczuł, że powinien być kimś innym :)
Nie nastawiałabym się już na zmianę płci.
PS. @natala123456 podawanie płci w 11 tygodniu to totalna loteria. Jak to mówił mój lekarz, jest 50% szans na dobry traf :)
 
Do góry