reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG 20 dni popo zapłodnieniu

P

pannanikt96

Gość
Witajcie
Moze któraś z was odpowie na moje pytanko..
Mianowicie.. czy jeśli pójdę na usg dokladnie 2 tygodnie i 6 dni po zapłodnieniu/owulacji (20dni) to co wykryje te usg?
chodzi mi konkretnie o 20 dni po owulacji.

pozdrowiam cieplutko
 
reklama
Rozwiązanie
Jestem po 3 poronieniach w tym jedna ciąża zaszła już w 1 cyklu po łyżeczkowaniu. Czekaj na termin miesiączki w moim przypadku 5 dni przed spodziewana miesiączka byłam na kontroli związanej z łyżeczkowaniem i jajo było w macicy Ale lekarz nie stwierdził że to ciąża bo równie dobrze mogłabym je usunąć wraz z okresem. Po tygodniu test pozytywny dzień po spodziewanej miesiaczce. Obajwow na pewno bys nie miala tak jak pisza wyzej dziewczyny, jajko sie nie zagniezdzilo aby produkowac betahcg ktora powoduje nasze objawy ciazowe.Trzymam kciuki i wierzę że można zwariować obecnie 4 ciąża 11t
Ja byłam 22 dni po owulacji (potwierdzonej na usg) na usg, był to 5 tydzień i 1 dzień. Na usg był pęcherzyk ciążowy w nim pęcherzyk żółtkowy i zarodek na 2mm ale bez akcji serca jeszcze. W 6 tygodniu już serduszko biło. Jedank z tego co dziewczyny piszą tu na forum to często się zdarza, że jeszcze na tym etapie nic nie widać dlatego lepiej iść około 7 tygodnia na usg.
 
Jestem po 3 poronieniach w tym jedna ciąża zaszła już w 1 cyklu po łyżeczkowaniu. Czekaj na termin miesiączki w moim przypadku 5 dni przed spodziewana miesiączka byłam na kontroli związanej z łyżeczkowaniem i jajo było w macicy Ale lekarz nie stwierdził że to ciąża bo równie dobrze mogłabym je usunąć wraz z okresem. Po tygodniu test pozytywny dzień po spodziewanej miesiaczce. Obajwow na pewno bys nie miala tak jak pisza wyzej dziewczyny, jajko sie nie zagniezdzilo aby produkowac betahcg ktora powoduje nasze objawy ciazowe.Trzymam kciuki i wierzę że można zwariować obecnie 4 ciąża 11t
 
Rozwiązanie
Do góry