reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG 3D Olsztyn

Romaszko nie polecam, pani doktor robiła mi usg w przerwie odbierania telefonów i otwierania domofonu. W dodatku wizyta trwała z 10 minut. USG 3d robiłam też u doktora Kuli, byłam tam 2 razy i jestem zadowolona ;-) Kosztuje to 200 zł, z nagraniem filmu 250, niestety. Dobry specjalista, dokładnie wszystko sprawdza, tłumaczy i pokazuje ;-) Tylko dość długo trzeba czekać na wizytę...
 
reklama
Hej dziewczyny!
Mam do Was wielką prośbę. Mieszkam niedaleko Olsztyna i niedługo czeka mnie USG połówkowe. Chciałabym na nim sprawdzić przepływy i naczynia przodujące (vasa previa). Proszę poradźcie mi specjalistę z Olsztyna, który wykonuje takie rzeczy ( niestety u mnie rzadko który lekarz wie co to naczynia przodujące a jak wie to nie ma na czym sprawdzić). Przy pierwszym porodzie miałam komplikacje i wolałabym tego uniknąć przy drugim.
Z góry dobre kobietki dziękuje!
 
klaudusiaNK i co byłaś na USG, chyba tak, bo to już zaczyna się robić późno:) i jak poszło? Gdzie byłaś? Myślę, ze najlepiej to zadzwonić i sie dowiedzieć o takie szczegóły. I na pewno spróbowałabym do wojewódzkiego do dr Hoppe.
 
Ja się wybieram do szptala na wizyte prywatna (badanie połówkowe) do dr Hoppe,z tego co wiem wizyta z usg kosztuje 200zł + 50zł nagranie filmiku. Jeśli jednak są jakeś podstawy do wykonania bardziej zaawansowanych badań (nie wiem czy z krwi czy jak) to trzeba jeszcze 100zł doliczyć.
 
O właśnie, przeglądając ten temat przypomniałam sobie o wizycie. Byłam na USG połówkowym u dr.Hoppe. Koszt to 300 zł + 50zł za płytkę. Badanie było długie i moim laickim spojrzeniem stwierdziłam że było bardzo dokładne. Co więcej, słyszałam że dr nigdy się nie myli co do płci dziecka. Tym razem też tak było - nie pomylił się. Ja tam jestem z niego zadowolona, chociaż można stwierdzić że ma "gburowate" podejście, ale to chyba nie jest najważniejsze.
 
My też byliśmy na połówkowym u doktora Hoppe i zapłaciliśmy 200zł z filmikiem nagranym na płytkę. Ciekawe od czego zależą ceny. Ja polecam doktora bardzo bo obejrzał i przebadał nam Tolkę pod każdym kątem. Najdokładniej oczywiście serduszko.
 
My też byliśmy na połówkowym u doktora Hoppe i zapłaciliśmy 200zł z filmikiem nagranym na płytkę. Ciekawe od czego zależą ceny. Ja polecam doktora bardzo bo obejrzał i przebadał nam Tolkę pod każdym kątem. Najdokładniej oczywiście serduszko.

Miałam na myśli prenatalne USG, coś mi się poprzestawiało :baffled:
 
reklama
A na czym polegało USG prenatalne? Ja myślałam, że prenatalne to po prostu ciążowe, dlatego jestem ciekawa. Bo nam robił USG 3D, 4D z dokładnymi przepływami, badaniami serca i sprawdzeniem wszystkich narządów po kolei.
 
Do góry