reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG, badania prenatalne - chwalimy się wizytami!

Już x3 raz próbuje wrzucić forke😅 po 14 latach przerwy na tym forum (zapomnialam nie tylko hasło Ale jak wrzuca foty🤣🤣)
Może tym razem się uda
Usg 18.03 10+2 mały duży człowiek miał już 3,5 cm
 

Załączniki

  • 20210323_093635.jpg
    20210323_093635.jpg
    470,6 KB · Wyświetleń: 134
Ostatnia edycja:
reklama
Ja dowiedziałam się dopiero w czwartek, że jestem w ciąży, a wizytę miałam, bo testy nie wykazywały owulacji i chciałam skierowanie na badania ;) Dodam, że dwa testy wyszły mi negatywnie, wic zaskoczenie było tym większe 😁 Wg OM 10+1, widziałam bijące serce, ale pierwszą prawdziwą wizytę i usg mam dopiero przed sobą.
 
Byłam dzisiaj na wizycie u ginekologa i troszkę się załamałam. Podczas mojej pierwszej wizyty babka (inna, przypadkowa) nie pomierzyła niczego i podała mi, który to tydzień tylko na podstawie OM. Dziś lekarz mi powiedział, że badania prenatalne do 13 tc, więc jeśli wyjdzie mi późniejszy tydzień w usg, to się trochę ciasno z terminami robi :( A usg miałam umówione na 16.04 dopiero, więc tym bardziej trochę późno... Na biegu lecę jutro zrobić usg, żeby wiedzieć, czy się grunt już pali pod nogami ;)
 
Byłam dzisiaj na wizycie u ginekologa i troszkę się załamałam. Podczas mojej pierwszej wizyty babka (inna, przypadkowa) nie pomierzyła niczego i podała mi, który to tydzień tylko na podstawie OM. Dziś lekarz mi powiedział, że badania prenatalne do 13 tc, więc jeśli wyjdzie mi późniejszy tydzień w usg, to się trochę ciasno z terminami robi :( A usg miałam umówione na 16.04 dopiero, więc tym bardziej trochę późno... Na biegu lecę jutro zrobić usg, żeby wiedzieć, czy się grunt już pali pod nogami ;)
i co i co?
 
reklama
No jest ciasno, ale mam prenatalne na wtorek umówić powołując się na ta lekarkę, u której wczoraj byłam, więc jeszcze się mieścimy :) Teraz mam inne zmartwienie dla odmiany, bo wczoraj się dowiedziałam, ze mój bezpośredni przełożony ma pozytywny wynik na koronę 😳
 
Do góry