reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg chłopak czy dziewczynka?

Dołączył(a)
12 Wrzesień 2019
Postów
7
Witajcie mam pytanie odnośnie usg.
Nie ukrywam ze liczę na dziewczynkę ale najważniejsze żeby zdrowe było. Lekarz jakiś tępy i nic nie powiedział o tym a ja oszaleje. Chodzi o te usg u góry
 

Załączniki

  • IMG_20190828_115656_01.jpg
    IMG_20190828_115656_01.jpg
    91,2 KB · Wyświetleń: 23 424
reklama
Myślę, że lekarz który nie obstawia płci na zasadzie stawiania kart tarota zachowuje się profesjonalnie, potem kobiety się nastawiaja i jak wychodzi co innego to czują się jeszcze gorzej, poczekaj aż dziecko będzie większe i wtedy pokaże co ma między nogami. Dużo jest tutaj watkow o podobnej tematyce poczytaj sobie, dziewczyny już pisały nie raz, że na wczesnym etapie genitalia dzieci są bardzo podobne do siebie, żeby to wychwycić potrzebny jest dobry sprzęt, oko lekarza, dziecko musi się ładnie wystawić. Dla lekarza ważniejsze są pomiary dziecka niż płeć więc po prostu Ci tego nie powiedział.
Witajcie mam pytanie odnośnie usg.
Nie ukrywam ze liczę na dziewczynkę ale najważniejsze żeby zdrowe było. Lekarz jakiś tępy i nic nie powiedział o tym a ja oszaleje. Chodzi o te usg u góry
 
Witajcie mam pytanie odnośnie usg.
Nie ukrywam ze liczę na dziewczynkę ale najważniejsze żeby zdrowe było. Lekarz jakiś tępy i nic nie powiedział o tym a ja oszaleje. Chodzi o te usg u góry
Z tego co widac na usg jest 12 tydzien. Jeszcze za wczesnie moze zeby ustalic plec..
Spokojnie przy nastepnej wizycie juz moze bedzie cos lepiej widac :)
U mnie na 1 prenatalnych lekarka nie chciala tez za bardzo mowic a przy kolejnej juz byla pewna :)
Cierpilowsci
 
Tak z ciekawości, czemu tego tępego lekarza jak to ty nazwałaś nawet nie zapytałaś co sądzi na ten temat?
Poza tym to wczesna ciąża moze nie był pewny i nie chciał rzucac słow na wiatr.
 
Lepiej poczekać w pierwszej ciąży lekarz powiedział mi w 22 tyg. że chłopiec a na następnej wizycie że jednak na 100 % będzie dziewczynka. W 3 ciąży w 24 tyg. powiedział że na 70% chłopak i lepiej poczekać z ogłoszeniem tego i dopiero w 28 tygodniu potwierdził że na 100 % chłopak. Tylko w drugiej ciąży już w 18 tyg. był pewny na 100% że będzie dziewczynka że bardzo się "wypieła" i wszystko widać :p
Cierpliwości!!!
 
W 12 tyg. Nub wygląda niemal identycznie u obu płci, tylko kąt nachylenia świadczy o tym czy to chłopiec, czy dziewczynka. Przy czym w 12 tyg.Może jeszcze zmienić się kąt nachylenia. Ja tak miałam. Lekarz na 200% mówił córeczka, potwierdził jeszcze w 22 tyg. dziewczynkę a urodził się zdrowy piękny syneczek. Pewność masz dopiero po porodzie. :)
 
Ja jestem w 22 tyg po połówkowych i dalej nie wiem. Położenie miednicowe. I cała dupke ma schowaną bardzo nisko lekarz nie był wstanie zobaczyć co ma między nogami.
A na badaniu między 11-13tc powiedział ze to roznie z tym wyrostkiem bywa. Czasami potrafi się podnieść i to nic pewnego.
 
reklama
Do góry