reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg chłopak czy dziewczynka?

Dołączył(a)
12 Wrzesień 2019
Postów
7
Witajcie mam pytanie odnośnie usg nie ukrywam że liczę na dziewczynkę ale najważniejsze żeby zdrowe było. Lekarz jakiś tępy i nic nie powiedział o tym a ja oszaleje. Chodzi o te usg u góry dziękuję za odpowiedź
 

Załączniki

  • IMG_20190828_115656_01.jpg
    IMG_20190828_115656_01.jpg
    91,2 KB · Wyświetleń: 18 241
reklama
Lekarz nie jest tępy.. Nic nie powiedział bo cokolwiek by powiedział to szanse są 50/50.. Do 16 tygodnia dzieci wyglądają bardzo podobnie.. Narządy nadal się kształtują..

Pozwolę się z Tobą nie zgodzić ;)
W obu ciążach płeć poznałam na pierwszym USG prenatalnym w 12tc i w obu przypadkach lekarze od razu dawali 95% pewności.

Mamusiowelove - niby wygląda mi na dziewczynkę, ale lepiej, żeby to lekarz stwierdził, bo ma większe doświadczenie...
 
Pozwolę się z Tobą nie zgodzić ;)
W obu ciążach płeć poznałam na pierwszym USG prenatalnym w 12tc i w obu przypadkach lekarze od razu dawali 95% pewności.

Mamusiowelove - niby wygląda mi na dziewczynkę, ale lepiej, żeby to lekarz stwierdził, bo ma większe doświadczenie...
Też możliwe że lekarz dwa razy dobrze strzelił, dużego wyboru nie ma chodzi mi o to że wiele razy lekarz pierw mówił jedno a za 10 tyg wychodzi drugie :)
 
No niestety, strzał nie w moim przypadku, bo obie ciąże prowadzili inni lekarze i w obu ciążach robiłam dodatkowo USG prenatalne prywatnie, a nie sądzę, żeby za każdym razem po dwóch różnych lekarzy strzelało na oślep :D
 
No niestety, strzał nie w moim przypadku, bo obie ciąże prowadzili inni lekarze i w obu ciążach robiłam dodatkowo USG prenatalne prywatnie, a nie sądzę, żeby za każdym razem po dwóch różnych lekarzy strzelało na oślep :D
Tutaj potwierdzę, bo mój lekarz tez powiedział w 13tyg, ze bede miała synka, mało tego mały złapał sie za siusiaka na usg. Sama to widziałam :). Aczkolwiek nawet jakby lekarz nie wiedział to nie uznałabym go za tępego, jestem w stanie uwierzyć, ze na tym etapie cieżko poznać płeć, choć sie to zdarza jak w naszym przypadku :D.
 
reklama
reklama
Do góry