reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produktów czeka na przetestowanie. Zgłoś się szybciutko! - kliknij

Psychologowie z SWPS proszą o twoją pomoc. Ostatnio, dzięki babyboomowym mamom, udało się zebrać potrzebną liczbę odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wypełnij i potraktuj jako dobry uczynek!

• Uwaga!

Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Usg chłopak czy dziewczynka

Rozwiązania
0
Witam w 19 tygodniu ciąży dowiedziałam się ze będę miała dziewczynkę w 20 tyg okazało się jednak , że to chłopak. Sama już nie wiem bo na jednym usg widać na pewno dziewuche a na drugim chłopca. Może to pempowina ?? Może ktoś mi pomoże rozwiązać ta zagadkę

Załączniki

reklama
reklama
reklama

Asienkaa23

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Konieczne nie są, ale jak dla mnie warto je zrobić.

Najważniejsze 3 badania w czasie ciąży:
1) Badania prenatalne robi się między 11 a 14 tygodniem ciąży. Zadaniem badań prenatalnych jest między innymi wykrycie chorób wrodzonych i genetycznych takich jak zespół Downa, wady cewy nerwowej, nieprawidłowości chromosomów.
2) USG połówkowe robi się między 18 a 22 tygodniem ciąży. Sprawdza się czy dziecko rośnie harmonijnie i nie ma wad anatomicznych, czy nie ma wielo- lub małowodzia, czy szyjka macicy nie rozwiera się przedwcześnie itd.
3) USG wykonywane między 28 a 32 tygodniem ciąży. W trakcie trzeciego badania USG następuje potwierdzenie ostateczne lub wyeliminowanie istniejących wad rozwojowych. Ocenia się także anatomię płodu w sposób podobny jak w II trymestrze ciąży, poszukując ewentualnie przeoczonych wcześniej wad rozwojowych.
Aha jeśli nie są konieczne, to nie musiałam ich robić.. Wolałabym być pewna, ale no już tak niewiele tyg mi zostało, że poczekam do porodu. Wszystko przez niedoświadczenie..

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom

reklama
reklama
Do góry