reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg chłopak czy dziewczynka

Dołączył(a)
25 Czerwiec 2017
Postów
2
Witam w 19 tygodniu ciąży dowiedziałam się ze będę miała dziewczynkę w 20 tyg okazało się jednak , że to chłopak. Sama już nie wiem bo na jednym usg widać na pewno dziewuche a na drugim chłopca. Może to pempowina ?? Może ktoś mi pomoże rozwiązać ta zagadkę
 

Załączniki

  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 38 891
  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 21 962
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny proszę was o ocenę zdjęcia usg... Miesiąc temu zapowiedzieli mi syna a 4 grudnia na połówkowym ze córka... Trochę mam mętlik w głowie 😞
Ja mam juz core chciałabym miec synka tymbardziej ze to napewno ostatnie dziecko myslicie ze z tej bulki moze sie okazazac jeszcze chlopiec dorosnie tam cos czy sie ukrylo? ludzic sie czy nie to usg bylo prywatne 3d/4d na suoper sprzęcie podobno ja sie nie znam ale cena tez mowila za siebie..
No niestety nie jest to takie proste , wiadomo że chciało by się mieć parkę, mam to szczęście że nam się udało . Lecz z perspektywy czasu chyba jednak rodzeństwo tej samej płci się lepiej dogaduje. Jeżeli będzie córeczka będą miały super więź , wspólny pokój , sekrety , plany nie ma tego złego. Mam syna i córeczkę i w ogóle się nie dogadują i nie chcą się razem bawić on ciągnie do chłopców , ona do dziewczynek , a w domu ciągle sprzeczki 😁😅
Sama też mam brata i siostrę. Siostra jest dużo starsza ode mnie , a bardzo jesteśmy za sobą , z bratem nieszczególnie utrzymujemy kontakt. Mój mąż ma też sióste i ja mam z nią lepszy kontakt niz on 🤷 😜
 
reklama
No niestety nie jest to takie proste , wiadomo że chciało by się mieć parkę, mam to szczęście że nam się udało . Lecz z perspektywy czasu chyba jednak rodzeństwo tej samej płci się lepiej dogaduje. Jeżeli będzie córeczka będą miały super więź , wspólny pokój , sekrety , plany nie ma tego złego. Mam syna i córeczkę i w ogóle się nie dogadują i nie chcą się razem bawić on ciągnie do chłopców , ona do dziewczynek , a w domu ciągle sprzeczki 😁😅
Sama też mam brata i siostrę. Siostra jest dużo starsza ode mnie , a bardzo jesteśmy za sobą , z bratem nieszczególnie utrzymujemy kontakt. Mój mąż ma też sióste i ja mam z nią lepszy kontakt niz on 🤷 😜
No pewnie bedzie cora to bedzie nic nie zrobimy ważne aby zdrowo sie urodziła. Maz sie cieszy tzn bylo mu to obojetne co bedzie a to ja sie nakrecilam na chłopaka i przez to czuje sie strasznie zdezorientowana boje sie ze ten niesmak mi pozostanie do konca zycia no i ciagle gdzies jestem za myslami od momentu tego usg i sie ludze ze a moze jednak .. No ale raczej to nie możliwe dr tak obracala w tym komputerze ze raczej wszystko dokladnie widziala szkoda ze nie dopytalam czy mozliwosc jest taka czy aby cos tam za miesiac nie dorosnie w sensie czy poorostu nie schowal sie gdzies ten siusiaczek 🙈
 
Ja mam juz core chciałabym miec synka tymbardziej ze to napewno ostatnie dziecko myslicie ze z tej bulki moze sie okazazac jeszcze chlopiec dorosnie tam cos czy sie ukrylo? ludzic sie czy nie to usg bylo prywatne 3d/4d na suoper sprzęcie podobno ja sie nie znam ale cena tez mowila za siebie..
U mnie w rodzinie byl przypadek że wszyscy (różni lekarze) i wszystko nawet 3d/4d, w Krakowie w jakiejś prywatnej przychodni, pokazywało chłopaka, miesiąc przed porodem w szpitalu okazało się że dziewczynka. W dodatku wcale nie było to tak dawno, bo mała skończyła dwa latka.
Prawda jest taka że nawet najlepszy sprzęt czasami zawodzi.
 
U mnie w rodzinie byl przypadek że wszyscy (różni lekarze) i wszystko nawet 3d/4d, w Krakowie w jakiejś prywatnej przychodni, pokazywało chłopaka, miesiąc przed porodem w szpitalu okazało się że dziewczynka. W dodatku wcale nie było to tak dawno, bo mała skończyła dwa latka.
Prawda jest taka że nawet najlepszy sprzęt czasami zawodzi.
O to jest moze nadzieja he ja mam usg teraz we wtorek zobaczymy co moj lekarz powie na polowkowym badaniu 😊 ps troche sie pogodzilam juz ze moze byc to corka.. W sumie jakos wgl nie mysle o plci bo właśnie naczytalam sie o tylu pomylkach ze lepiej do dziecka odnosic sie poki co jako poprostu ,, dziecko,, niz syneek czy corcia bo na tym etapie moze wyjsc z tego tak naprawde niezla kinder niespodzianka 🙊😊
 
A co myślicie o moich fotkach? Lekarz wczoraj powiedział ze coś wystaje wiec na 80 procent chłopak ale nie jest pewny, ja po obejrzeniu setek zdj z rozpoznaniem płci jestem pewna ze widzę hamburgera i wyrostek w dół :) siusiaki jednak maja węższe jajeczka i siuski widocznie wystają a to bardziej na wargi wyglada. Co myślicie?
 

Załączniki

  • 4379537F-7CA1-4CAB-9363-EB09E70DE30D.jpeg
    4379537F-7CA1-4CAB-9363-EB09E70DE30D.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 126
Chłopak czy dziewczynka?
W 13 tygodniu lekarz mówił że raczej chlopczyk
 

Załączniki

  • Screenshot_20230325_120326_Gallery.jpg
    Screenshot_20230325_120326_Gallery.jpg
    236,5 KB · Wyświetleń: 78
  • Screenshot_20230325_120412_Gallery.jpg
    Screenshot_20230325_120412_Gallery.jpg
    290,7 KB · Wyświetleń: 87
reklama
Do góry