reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg chłopak czy dziewczynka

Dołączył(a)
25 Czerwiec 2017
Postów
2
Witam w 19 tygodniu ciąży dowiedziałam się ze będę miała dziewczynkę w 20 tyg okazało się jednak , że to chłopak. Sama już nie wiem bo na jednym usg widać na pewno dziewuche a na drugim chłopca. Może to pempowina ?? Może ktoś mi pomoże rozwiązać ta zagadkę
 

Załączniki

  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 38 836
  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 21 939
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny proszę was o ocenę zdjęcia usg... Miesiąc temu zapowiedzieli mi syna a 4 grudnia na połówkowym ze córka... Trochę mam mętlik w głowie 😞
reklama
Nie wiem gdzie wy widzicie tutaj nuba..wg mnie tutaj plec nie jest widoczna.Poza tym w 15 tc juz sie nie ocenia plci na podstawie wyrostka plciowego.
Dziękuję za podjęcie dyskusji. Powiem Tak mam dwóch snów. Teraz pragneliśmy następnego dzieciątka bezwzględu na płeć, jednakże podświadomość liczyła Po cichu na dziewczynkę . Powiem jeszcze że w zabobony nie wierzę ale tą ciąże przechodzę całkiem inaczej niż tamte. Jednak lekarz stwierdził na 100 % że bedziemy mieli następnego synusia . Zaznaczyłam miejsce na zdjęciu które lekarz ocenił jako siusiak ❤. Zapewne widział on takie rzeczy które dały mu 100% pewność Co do płci. Ja też widzę na Tym zdjęciu ten dzyndzelek zastanawiają mnie tylko te dwie kreseczki pod sisiorkiem mojego synusia no ale już nie mogę się nad tym zastanawiać. Moi chłopcy bardzo się cieszą my z mężem także. Ale coś wśrodku sieje miłą niepweność. Jeszcze raz dziękuję
 
Ja specjalista nie jestem .Lekarz jednak wiecej widzi podczas usg.Nie powinno sie oceniac plci na podstawir takiego zdjecia w tym tc ciazy.

Szkoda ze nie masz potty shot ladnie by bylo widac co ma miedzy nozkami.

Na facebooku sa angielskie grupy wpisz sobie nub gender powinnas znalezc i wklej zdjecie podaj wiek ciazy zobacz co dziewczyny pisza.


Sama bardzo chcialam coreczke wiec tez obserwowalam swoje fotki wnikliwie.
U mnie akurat sie udalo;-)
 
Ja specjalista nie jestem .Lekarz jednak wiecej widzi podczas usg.Nie powinno sie oceniac plci na podstawir takiego zdjecia w tym tc ciazy.

Szkoda ze nie masz potty shot ladnie by bylo widac co ma miedzy nozkami.

Na facebooku sa angielskie grupy wpisz sobie nub gender powinnas znalezc i wklej zdjecie podaj wiek ciazy zobacz co dziewczyny pisza.


Sama bardzo chcialam coreczke wiec tez obserwowalam swoje fotki wnikliwie.
U mnie akurat sie udalo;-)
Dziękuję za miłe słowa. Najdziwniejsze jest jeszcze to że dziecko było odwrócone pupą w naszą stronę a pomimo to lekarz z taką pewnością potwierdził że będzie trzeci synuś. Następną wizytę mam 3 lipca ale nie bedziemy się już pytać lekarza o płeć jeśli będzie jakąś niespodzianka to dopiero przy porodzie ;-) Pozdrawiam
 
reklama
Do góry