reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg chłopak czy dziewczynka

Dołączył(a)
25 Czerwiec 2017
Postów
2
Witam w 19 tygodniu ciąży dowiedziałam się ze będę miała dziewczynkę w 20 tyg okazało się jednak , że to chłopak. Sama już nie wiem bo na jednym usg widać na pewno dziewuche a na drugim chłopca. Może to pempowina ?? Może ktoś mi pomoże rozwiązać ta zagadkę
 

Załączniki

  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 38 793
  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 21 928
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny proszę was o ocenę zdjęcia usg... Miesiąc temu zapowiedzieli mi syna a 4 grudnia na połówkowym ze córka... Trochę mam mętlik w głowie 😞
A tutaj po tym zdjęciu, co byś powiedziała ? :)











Sysia obstawialabym chlopaka na potty shot cos odstaje..mojej corce w tym tyg ciazy nic nie odstawalo.

Klaudia przykro mi ale na Twoich zdjeciach nie widze nuba.

Justyna czy to platna opinia? Jesli tak to nie bierz jej pod uwage...wiem ze robia to na odwal..niby coa widac na Twoim zdjeciu ale jest ono mega slabe..
 

Załączniki

  • IMG_5400.JPG
    IMG_5400.JPG
    1,1 MB · Wyświetleń: 223
reklama
Sysia obstawialabym chlopaka na potty shot cos odstaje..mojej corce w tym tyg ciazy nic nie odstawalo.

Klaudia przykro mi ale na Twoich zdjeciach nie widze nuba.

Justyna czy to platna opinia? Jesli tak to nie bierz jej pod uwage...wiem ze robia to na odwal..niby coa widac na Twoim zdjeciu ale jest ono mega slabe..
Tak płatna. Zapłaciłam za nią 5£. Nie biorę sobie jej mocno do serca, to bardziej taka zabawa. Niby piszą że w 96% mają rację ale jakoś nie czuje żeby to była prawda. Chcialam opinii kogos kto tych zdjec oglada wiele i bardziej się zna niż ja. Mąż i ja nadal czujemy, że to bedzie dziewczynka. A co bysmy chcieli bardziej? To nie ważne co bedzie, bo co by nie było będę szczęśliwa , a najważniejsze żeby było zdrowe. dam znać 6 listopada czy moje przeczucia się sprawdzą
 
Justyna wstaw zdjecie na fb na jakas grupe tam sa ekspertki a ten internetowy to podobno oszust juz kilka razy o tym czytalam...jest tez stronka genderdreming tam tez oceniaja nuby.Wg mnie Twoje zdjecie jest bardzo slabe...


kasia przykro mi ale nie widze nuba..
 
Nie wiem czy uda mi się wstawić zdjęcie. Ale lekarz jest przekonany że syn. No i ze zdjecia widać że syn :p Wytłumaczyl co i gdzie, dla ułatwienia podpisałam :p 12 tydzień i 4 dzień.
 

Załączniki

  • IMG_20181015_170629.jpg
    IMG_20181015_170629.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 507
Meggi to zdjecie to tzw potty shot czyli zdjecie rozkroku dziecka od dolu puekbie widac siusiaka;p mam wlasnie takie zdjecie corki z tego samego tygodnia tylko ze u niej nic nie odstawalo;p gratuluje synka!
 
@Maziajka Czyli na pewno syn?:p bo tak niby widać wszystko co ma facet, ale dopuszczam ten 1%, że można jeszcze pomylić. Koleżanka też myślała że będzie syn syn, a potem lekarz powiedział że jednak dziewczynka a na wcześniejszym USG musiała tak ułożyć się pępowina :p
 
Justyna wstaw zdjecie na fb na jakas grupe tam sa ekspertki a ten internetowy to podobno oszust juz kilka razy o tym czytalam...jest tez stronka genderdreming tam tez oceniaja nuby.Wg mnie Twoje zdjecie jest bardzo slabe...



Tak wstawialam i zdania były podzielone ta płatna ocena właśnie była polecana na którejs grupie na Facebooku. Strona to babybooclub.
Zobaczymy już się nie będę dalej w to zagłębiać poczekam cierpliwie do usg.
 
Ostatnia edycja:
Megi pepowina na usg wyglada inaczej..wszystko zalezy od umiejetnosci i sprzetu lekarza wiadomo pomylki sie zdarzaja nawet w tych czasach;-)

Justyna a masz juz jakies dzieciatko?
Tak. Mam poltorarocznego chłopca. Drugie dzieciątko ma termin na drugie urodziny synka. mąż marzy o małej ksiezniczce, a ja chyba chciałabym drugiego tak wspaniałego chłopca. Dlatego nie ważne co będzie
 
reklama
Do góry