reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg chłopak czy dziewczynka

Dołączył(a)
25 Czerwiec 2017
Postów
2
Witam w 19 tygodniu ciąży dowiedziałam się ze będę miała dziewczynkę w 20 tyg okazało się jednak , że to chłopak. Sama już nie wiem bo na jednym usg widać na pewno dziewuche a na drugim chłopca. Może to pempowina ?? Może ktoś mi pomoże rozwiązać ta zagadkę
 

Załączniki

  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 38 737
  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 21 910
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny proszę was o ocenę zdjęcia usg... Miesiąc temu zapowiedzieli mi syna a 4 grudnia na połówkowym ze córka... Trochę mam mętlik w głowie 😞
reklama
Jeśli Ci to pomoże to niżej usg mojego skrzata ;) Ale to było pierwsze prenatalne i już mi wspomniała o chłopcu. Na następnej wizycie się rozkraczyl i nie było wątpliwości
1502799363-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam was wszystkie, dopiero dołączyłam do waszego grona :) jestem w 17 tygodniu a fotka jest z 14tygodnia... na 80% chłopak jak widać coś tam ma między nogami ale Pani doktor mówi że to może być pępowina albo nawet paluszek bo dzidzia leżała boczkiem... no nic mam jeszcze 20% szansy na córeczkę więc kto wie.... nie to żebym nie chciała synka ale jednego już mam dwu latka w domku więc teraz wymarzyłam sobie córcie ;)
 

Załączniki

  • usg.jpeg
    usg.jpeg
    83,8 KB · Wyświetleń: 1 814
Bardziej na chlopca wyglada .I tutaj dziecko nie lezy bokiem.Jest to typowe potty shot .Widac wyraznie 2 rozkraczone nozki .

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
dzięki za opinie :) no właśnie ja też nie widziałam żeby dzidzia była bokiem może na początku była dlatego lekarka tak mówiła a później się odwróciła o czym nie wspomniała... długo szukała, robiła mega powiększenia żeby coś tam odnaleźć :) w środę mam usg więc pewnie dowiem się już na 100% też mi to wygląda na siusiaka zwłaszcza że mam synka i pamiętam jego usg... oczywiście będę się cieszyła z każdej żywej, zdrowej istotki no ale do środy mogą się połudzić i pomarzyć ;) zwłaszcza jak sama lekarka nie miała 100 procent pewności :p
 
Do góry