reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg chłopak czy dziewczynka

Dołączył(a)
25 Czerwiec 2017
Postów
2
Witam w 19 tygodniu ciąży dowiedziałam się ze będę miała dziewczynkę w 20 tyg okazało się jednak , że to chłopak. Sama już nie wiem bo na jednym usg widać na pewno dziewuche a na drugim chłopca. Może to pempowina ?? Może ktoś mi pomoże rozwiązać ta zagadkę
 

Załączniki

  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 38 793
  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 21 928
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny proszę was o ocenę zdjęcia usg... Miesiąc temu zapowiedzieli mi syna a 4 grudnia na połówkowym ze córka... Trochę mam mętlik w głowie 😞
I teraz już wiem ze nie mam mieć co złudzeń, widzę trzy linie określające łechtaczkę i wargi sromowe, ale wiecie co ? Po zdjęciu z 16+5 powiedziano mi ze chłopiec i uwierzyłam i cieszyłam się jak głupia
Wiec już nie wierze, nie wierze w lekarza, w badanie w nieomylność.
Kurcze tak patrzę na Pani zdjęcie, bardzo podobne do mojego i też usłyszałam, że chłopiec a jakoś mi to nie wygląda. Może na 3d pokaże.
 
reklama
Natajka88@ Dokładnie, mnie 16+5 widać było siusiaka i dostałam 99% na chłopca,
Na połówkowych 99%dziewczynki
Dwóch różnych lekarzy, kolejne usg 22tydz przedstawia z kolei zupełnie inna perspektywę niż to robione dwa tygodnie wcześniej idzie zwariować, moje dziecko to kinder niespodzianka
 
Natajka88@ Dokładnie, mnie 16+5 widać było siusiaka i dostałam 99% na chłopca,
Na połówkowych 99%dziewczynki
Dwóch różnych lekarzy, kolejne usg 22tydz przedstawia z kolei zupełnie inna perspektywę niż to robione dwa tygodnie wcześniej idzie zwariować, moje dziecko to kinder niespodzianka
Haha Kinder niespodzianka dobrze to Pani określiła[emoji16]
 
Dla mnie szok, nastawiłam się mega. Ost. Lekarz stwierdził ze nie widzi części dziewczęcych tylko worek mosznowy bo nie było żadnych linii stwierdzających wargi, dał na chłopaka 80%do potwierdzenia. Badanie robiłam przy okazji wizyty u teściów, zostawiłam zdjęcia nie mam jak wrzucić tego dziwnego strzału. Jednak po wcześniejszych połówkowych gdzie te zdjęcia są nad wyraz wyraźne nie łudzę się już.
Musiałby być to jakiś cud, specjalnie dla mnie
Przecież na tym dwie kreski to ewidentnie chyba wargi, sic !
 

Załączniki

  • 72E9070A-284F-4230-967C-C8FE6A492EF2.jpeg
    72E9070A-284F-4230-967C-C8FE6A492EF2.jpeg
    267,5 KB · Wyświetleń: 421
reklama
Do góry