reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg chłopak czy dziewczynka

Dołączył(a)
25 Czerwiec 2017
Postów
2
Witam w 19 tygodniu ciąży dowiedziałam się ze będę miała dziewczynkę w 20 tyg okazało się jednak , że to chłopak. Sama już nie wiem bo na jednym usg widać na pewno dziewuche a na drugim chłopca. Może to pempowina ?? Może ktoś mi pomoże rozwiązać ta zagadkę
 

Załączniki

  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 38 782
  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 21 925
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny proszę was o ocenę zdjęcia usg... Miesiąc temu zapowiedzieli mi syna a 4 grudnia na połówkowym ze córka... Trochę mam mętlik w głowie 😞
Na pierwszym zdjeciu nie widac bo do konca nie wiadomo czy to nub ...mega slaba fotka.Po drugiej sklanialabym sie ku chlopcu nub ewidentnie jest krotki , gruby i unosi sie.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny czy to co jest na zdjeciu moze byc np pepowina?? ;-) mam dwoch synow , czekalam na dziewuszke , ale lekarz stwierdzil ze to na 90% chlopiec , chyba to 10 % dal mi zebym sie poludzila zdjecie z 17 tygodnia.
 

Załączniki

  • CB182AD6-7E1D-4B01-ABFC-36E15D10312C.jpeg
    CB182AD6-7E1D-4B01-ABFC-36E15D10312C.jpeg
    936,9 KB · Wyświetleń: 1 231
Moim zdaniem chłopiec. Tez mam dwoch synów w domu i jestem w 28 tygodniu ciazy tak jak Ty miałam nadzieje ze tym razem będzie dziewczynka jednak od 12 tygodnia lekarz mowi chłopiec tez na 90% :happy: w poniedziałek mam kolejna wizytę ciekawa jestem co teraz powie :laugh2: mimo tego ze na każdej wizycie mówi ze będzie trzeci syn ja i tak czekam do porodu a może sie myli:-pnajwazniejsze ze jest zdrowe i ja czuje się nienajgorzej :happy: czy chłopczyk czy dziewczynka i tak będę kochać cały sercem ale mając dwóch synów jeszcze się łudzę ze może jednak urodzi się dziewczynka :happy2:
 
Mam dokladnie to samo, jestem przygotowana na chlopca , do brzuszka mowie jak do chlopca , mamy nawet imie :-) wiem ze bedzie moim kolejnym skarbem , ale czuje ze gdzies tam daleko w podswiadomosci fajnie byloby miec choc jedna dziewuszke :-)
 
Marikach widzialam juz" kilka" fotek chlopiecych i wg mnie na 90% to chlopak.Widac dokladnie moszne i pracia( to jasne na gorze)

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moim zdaniem również chłopiec:) Sama mam dwóch i tu ewidentnie jajeczka i penisa widać :) szykuje ci się rodzinka.pl :) powodzenia

[emoji173]Krystian 20-11-2008 [emoji65]
[emoji173]Mikołaj 16-10-2016 [emoji64]
 
reklama
No wiem :-) sama tez to widze ;-) ale moze zniknie za tydzien na szczescie mam grzecznych synkow jak trzeci tez bedzie taki jak oni to bedzie super :-) decydujac sie na trzecie dziecko chcialam poprostu dziecko :-) oby bylo zdrowiutkie. Czwartego razu nie planuje wiec corki miec nie bede i tyle :-)
 
Do góry